Weseewe

Weseewe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlenceli grafiklerin ve etkileyici animasyonların görev yaptığı bu oyundaki amacımız, engelleri aşarak mümkün olduğunca uzağa gitmek.

Weseewe, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz basit ama bir o kadar da heyecanlı bir beceri oyunudur. Özellikle Flappy Bird ile başlayan beceri oyunu furyasının son temsilcilerinden olan bu oyundaki amacımız engellere takılmadan mümkün olduğunca uzağa giderek en yüksek puanı elde etmek.

Weseewe'de kare şeklinde bir karakteri kontrol ediyoruz ve yolumuzda yer alan boşlukların üzerinden zıplayarak yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken bir nokta var. Oyunu oynarken ekranın üst kısmında bazı yuvarlak şekiller beliriyor. Bu şekiller hangi renkteyse oynadığımız karakteri o renkteki platformlara zıplatabiliriz. Aksi halde karakterimiz aşağıya düşüyor ve oyun bitiyor.

Örnekle açıklamak gerekirse, eğer yukarıda mavi renkte yuvarlak varsa aşağıda sadece mavi renkteki platformlar üzerinde durabiliyoruz. Diğer renklere zıplarsak karakterimiz düşüyor. Zamanla yeni renkler eklendikçe diğer renklerdeki platformlara da zıplayabilir konuma geliyoruz.

Eğlenceli ve etkileyici animasyonlara sahip olan bu oyunu büyükten küçüğe herkesin seveceğini düşünüyorum. Hızlı reflekslere ve yüksek oranda dikkate ihtiyacınız olan Weseewe, eğlenceli bir beceri oyunu arayan herkesin severek oynayacağı bir oyun.

YORUMLAR