What's for Dinner?

What's for Dinner?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    Snazzy Software, LLC

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz yemek tarifleri uygulamasıdır.

Yemek yapmak kimileri için bir zevkken kimileri için çok dertli bir şey. Yemek yapmayı ve yeni tarifler aramayı sevmiyorsanız, artık çeşitli mobil uygulamalardan faydalanabilmeniz mümkün.

Bu uygulamalardan birisi de What's for Dinner. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama ile artık akşam yemeğine ne pişirsem diye düşünmenize gerek kalmayacak.

Uygulama içerisindeki tarifleri FoodNetwork.com, Epicurious.com, AllRecipes.com, and MyRecipes.com gibi farklı kaynaklardan alıyor. Bu sayede kolayca yeni ve farklı lezzetler keşfedebiliyorsunuz.

Ayrıca uygulama içerisindeki kullanışlı alışveriş listesi sayesinde marketteyken alacaklarınızı unutmuyorsunuz. Alışveriş listesini kategorize edebiliyor ve aldıklarınızı işaretleyebiliyorsunuz.

Ayrıca uygulama içerisinden satın alabileceğiniz özellikle tarifleri kaydedebiliyor, alışveriş listenize özel malzemeler ekleyebiliyor ve alışveriş listesini mail atabiliyorsunuz. Eğer sizin de böyle bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR