WordBrain 1.6.0 (ios)

WordBrain

WordBrain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kelime dağarcığınıza güveniyorsanız, sizi birbirinden zorlu 580 bölümlük WordBrain oynamaya davet ediyoruz!

Kelime bulmaca oyunu olan WordBrain, kelimelerle arasının iyi olduğunu düşünen iOS kullanıcılarının mutlaka denemesi gereken türden bir oyun diyebilirim.

Zorlu bir kelime bulmaca oyunu olduğunu düşündüğüm WordBrain, seviyeleri atladıkça zorlaşan ve neredeyse imkansız diye düşündüren yüzlerce bölüm sunuyor. Oyuna Karınca beyniyle başlıyorsunuz ve kelimeleri buldukça beyni giderek büyütüyorsunuz. Seviyeleri çeşitli hayvan isimleri, meslekler ve ütopik canlılar şeklinde isimlendiren WordBrain’e başladığınızda 2x2 karelerden kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Seviye atladıkça 2x2’den 8x8 boyutundaki karelere kadar ilerleyebildiğiniz oyunda birden fazla kelime bulmanız gerekiyor ancak bu noktada işinizin oldukça zor olduğunu söylemeliyim.

Karelerdeki harfleri birleştirerek oluşturduğunuz kelimeyi doğru tahmin etmiş olmanız muhtemel, ancak harfleri yanlış eşleştirdiyseniz diğer kelimeleri bulmanız imkansız hale geliyor. Yanlış bir hamle yaptığınızı düşünüyorsanız alt kısımda yer alan Geri al seçeneğine tıklayabiliyor, kelimenin ne olduğunu dahi bulamıyorsanız İpucu özelliğinden faydalanabiliyorsunuz. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, 15 farklı dil desteği sunan WordBrain oyununda her dil için tam 580 bölüm yer alıyor. Kelime haznenizin güçlü olduğuna inanıyorsanız sizi WordBrain oynamaya davet ediyoruz.

YORUMLAR