Worp

Worp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Worp'te kontrolümüze verilen uzay gemisiyle mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Worp, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir beceri oyunu olarak tnaımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda uzay temasına yer verilmiş. Elbette Star Wars evreni gibi bir konsept beklemeyin fakat bir beceri oyunundan beklediğimiz kaliteyi sunmakta zorluk çekmiyor.

Oyunda kontrolümüze minik bir uzay mekiği veriliyor ve bizden üstümüze gelen engellerden mümkün olduğunca uzun süre kaçarak hayatta kalmamız isteniyor. Oyunu zor kılan detaylar arasında dar ve çember şeklindeki bir odada sıkışmış olmamız var. Serbestçe dolaşamadığımız ve sadece oda içerisinde hareket edebildiğimiz için oyun epey zor. Özellikle birkaç bölüm geçtikten sonra içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Aracımızı kontrol edebilmek için ekrana basit dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Bu aşamada çember odanın içerisindeki sürekli ateş eden topa dikkat etmemiz gerekiyor. Fırlattıklarından herhangi birine çarparsak oyun sona eriyor ve baştan başlamak zorunda kalıyoruz.

Oyunda multiplayer desteği ne yazık ki yok fakat arkadaşlarımızla bir araya gelerek aramızda keyifli bir rekabet ortamı oluşturabiliriz. Genel olarak oyun epey keyifli ve boş zamanları değerlendirmek için ideal.

YORUMLAR