xStreamer 1.0.4 (ios)

xStreamer

xStreamer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hayalinizdeki oyun yayıncısı olun ve hayranlarınıza anlık yayınlar yapın.

Son zamanların en çok merak edilen ve talep gören tercihlerden olan oyun yayıncılığı, pek çok kişinin hayalinde yer alıyor. Bu alanda xStreamer'ı geliştiren ve bu mesleğin detaylarını sunan yapımcı, insanların hayallerindeki yayıncıyı olmalarına olanak sağlıyor. Oyun severlerin beğenerek takip ettiği bir yayıncı olmayı başarabilecek misin?

Gündemin en popüler oyunlarını oynamalı ve sosyal mecralarda adınızı duyurmalısınız. Oyun oynarken insanlarla sohbet edin ve onlarla anlık konuşma şansı yakalayın. Bunların yaparken hem sohbet kalitesini yüksek tutun hem de oyunu merak eden kişiler için iyi bir oyuncu düzeyinde oynayın. MOBA, FPS, RPG ve Survival kategorilerinden birini seçin ve yayınınızı yapmaya başlayın. Sosyal medyada popülerleşmek için abonelerinizin onaylama oranını hesaplayın ve 'StreamCOMPLETE' seviyesine ulaşın. Eğer bu düzeye ulaşırsanız, Stream.tv'nin en ünlü yayıncısı olmayı başaracaksınız. 

Ayrıca her yaptığınız yayının bir tehlike olduğunu unutmayın. Yanlış oyun tercihleri ve sohbet kutusuna karşı sessiz kalmak sizi olumsuz etkileyecektir. Bu durumda da kazandığınız para azalacak, sponsorluk anlaşmaları son bulacaktır. Son olarak kazandığınız paraları yayın kalitesini arttırmak adına kullanın ve bu alanın yeni kralını insanlara duyurun!

xStreamer Özellikleri

  • Hayalinizdeki yayınları yapın
  • Popüler oyunlar seçin ve paranızı kazanın
  • Kazandığınız paraları yayın için harcayın
  • Her yayının bir tehlike barındırdığını unutmayın