Yazı Yudumla

Yazı Yudumla
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Starbucks tarafından ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile siz de keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Eğlencenin ve keyfin doruğa çıktığı yaz mevsimini geride bırakmamıza rağmen Starbucks hala yazı yaşamaya devam edenler için mükemmel bir uyuglama çıkarttı. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Yazı Yudumla uyuglaması ile hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Uygulamada Starbukcs kullanıcıların Frappucino’yu bir seferde içmesini istiyor. Bunun karşılığında ise kullanıcıları birbirinden ilginç hediyeler bekliyor. Yazı Yudumla, Starbucks’ın 2014 yaz kampanyası kapsamında yapılan bir etkinlik. Bu mobil kampanyada istediği Frappucino’yu içen kullanıcılar performanslarına göre ödüllendiriliyor.

Frappucino’yu içebilmek için kullanıcıların Apple cihazlarını ters çevirmesi ve sanki pipetten içiyormuş gibi ses çıkarmaları bekleniyor. Nefesin uzunluğuna göre kullanıcılar çeşitli ödüller kazanabiliyor. Facebook desteği de sunan uygulama ile kullanıcılar arkadaşlarını da bu keyifli aktiviteye ortak edebiliyor. Bana kalırsa uygulama hem orijinal hem de farklı bir deneyim yaşatıyor. Eğer siz de sıcakların hala devam ettiği şu günlerde sanalda da olsa buz gibi bir frappucino ile serinlemek isterseniz Yazı Yudumla’yı mutlaka indirin!

YORUMLAR