Yenimahalle Belediyesi

Yenimahalle Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • ÜRETİCİ

    Mobilion

Ankara'nın Yenimahalle İlçesi sakinleri için Yenimahalle Belediyesi tarafından hazırlanmış bu resmi uygulama ile e-belediye işlemlerinizi gerçekleştirin, güncel duyuru ve haberlere ulaşın.

Ankara'nın Yenimahale ilçesi için yapılmış olan Resmi iOS uygulaması, Yenimahalle Belediyesi, modern belediyecilik anlayışını Yenimahalle sakinlerine getiren teknolojik bir devrim. Neden mi? Çünkü bu zamana dek belediye binasında beklemek zorunda olduğunuz bir sürü bilgi ve işlem gerektiren eylemlerinizi artık mobil cihazınızdan gerçekleştirmek mümkün. Üstelik bu konuda Yenimahalle Belediyesi kullanımı oldukça kolay bir arayüzle de dikkat çekiyor. Gerek güncel haberler ve duyurular oldun, gerekse resmi ve bürokratik işlemler, bu uygulama Yenimahalle sakinlerinin hayatlarını ciddi anlamda kolaylaştırıyor.

Yenimahalle Belediyesi uygulamasının size sunmuş olduğu hizmetler sayesinde modern kent hayatının hızına ulaşan bir hizmetten faydalanmakla kalmıyorsunuz, bürokrasi ve vatandaş arasındaki bariyeri de epey inceltmiş oluyorsunuz. Bu uygulama ile Belediye Başkanını daha yakından tanıyacaksınız, şehir rehberinde de size sunulan bilgiler eşliğinde ilçenizin keşfetmediğiniz yanlarını öğreneceksiniz. Bu ek özelliği geçtikten sonra aslında en çok önemi arz eden e-belediye hizmetine değinmekte fayda var. Borç sorgulamaktan sicil kaydınıza kadar her türlü bilgiye artık uzaktan ulaşmanız mümkün. Bununla birlikte Yenimahalle Belediyesi tarafından sunulan en güncel haberler ve duyurular da anında mobil cihazınızda olacak.

Yenimahalle Belediyesi tarafından hazırlanan uygulamada sizi bekleyen seçenekler şu şekilde sıralı:

Borçlarım:
Belediye'de sıra beklemeksinizin sahip olduğunuz borçlar hakkında bilgi edininmeniz mümkün.

Borç Sorgulama:
Farklı bir sicil numarasıyla yapmak isteyeceğiniz bir sorgulama işleminde bu seçeneği kullanabilirsiniz.

Sicil No:
Sicil numaranız hakkında ulaşmak istediğiniz detaylı bilgilere buradan ulaşabiliyorsunuz.

Rayiç Değer:
Arsa ve rayiç değer sorgulama için hangi kurumlara ulaşmanız gerektiğini bilmiyorsanız Yenimahalle Belediyesi tarafından sağlanan hizmetler bütününe bu seçenekten ulaşabiliyorsunuz.

İstek/Şikayet:
Resmi dilekçe zorunluluğu olmadan ilçe sakini olarak dile getirmek istediğiniz öneriler, istekler ve şikayetler Yenimahalle Belediyesi'nin sağlamış olduğu bu hizmetten yararlanın.

Yenimahalle ilçesinin sakiniyseniz ve yaşadığınız yere yabancı hissetmek istemiyorsanız bu uygulama sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

YORUMLAR