Zeytinburnu Belediyesi

Zeytinburnu Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    23

  • Üretici

    Mobisoft Teknoloji

Zeytinburnu Belediyesi ile belediye ile iletişim kurabilir, önemli bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz

Zeytinburnu Belediyesi uygulaması Zeytinburnu belediye sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlarımıza önemli bilgileri ellerinin altında bulundurma imkanı veren ve belediye ile iletişim kurmada aracılık eden bir mobil belediye uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip yükleyebileceğiniz bir uygulama olan Zeytinburnu Belediyesi uygulaması sayesinde e-belediye işlemlerini belediyeye uğramadan kolayca halledebilirsiniz. Uygulama TC kimlik numaranız, vergi numaranız veya sicil numaranızı kullanarak borç sorgulama işlemini gerçekleştirmenize imkan tanımakta.

Zeytinburnu Belediyesi uygulamasını kullanarak Zeytinburnu Belediyesi tarafından yayınlanan güncel haber ve duyuruları takip edebilmenin yanında Zeytinburnu Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklere ait fotoğraflara ve videolara da erişebilirsiniz. Uygulama Zeytinburnu Belediyesi'nin düzenleyeceği etkinlik takvimlerini ve etkinlikler hakkında detaylı bilgileri de kullanıcılara sunuyor.

Zeytinburnu Belediyesi acil durumlarda işinize yarayacak önemli bilgilere sahip. Uygulamayı kullanarak eczanaler, nöbetçi eczaneler, hastaneler, karakollar, camiler, PTT, park, belediye, tramvay, metro, banka şubelerinin adreslerine, telefonlarına ve harita üzerindeki konum bilgilerine kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Zeytinburnu Belediyesi belediye başkanınıza mesaj göndermenizi mümkün kılan Çağrı Merkezi bölümüne de sahip.

YORUMLAR