Zipongo 4.0 (ios)

Zipongo

4.0
Zipongo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sağlıklı beslenirken para ve zaman kazandıran bir uygulama olan Zipongo iOS cihazlarınıza sunulan ücretsiz bir uygulama.

Sağlıklı beslenmeyi hayatın önemli bir parçası olarak kabul edenlere yönelik bir uygulama olarak dikkat çeken Zipongo, iOS cihazlarınızdan ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Sağlıklı gıda önerileri sunan ve bilgileri güncellenen sistemin aslında vaadettikleri bunlarla sınırlı değil. Marketlerde sıcağı sıcağına yakalayabileceğiniz kampanya ürünleri hakkında bilgilere ulaşmanızı sağlayan Zipongo; Target, Walmart, Kroger, Safeway, Costco, Whole Foods, Trader Joe’s, Walgreens, Rite Aid, CVS gibi market zincirleri hakkında bilgi veriyor. Ne var ki, bu zincirlerin hiçbiri Türkiye içerisinde yer almadığı içn uygulamanın bu önemli hizmeti devre dışı kalıyor.

Zaman ve para tasarrufu konusunda yardımcı olmaya çalışan Zipongo, Türkiye içerisinde yeteri miktarda desteğe sahip olmadığı için karşımıza sadece beslenmek için tavsiye edilen listelerle çıkıyor. Aslında Zipongo sertifikalı sağlıklı besinler ve alışveriş tavsiyeleri yakalamanın mümkün olduğu başka ülkelere kıyasla Türkiye içerisinde Zipongo hizmeti sıfıra yakın bir durumda.

Türkiye'deki iTunes mağazasından ulaşılabilir olsa da Zipongo hem dil desteğinin olmaması hem de yerel marketlere yönelik fırsatlar sunmaması nedeniyle diğer ülkelerde koz olarak kullandığı özellikleri burada uygulayamıyor. Şimdilik sadece yemek önerilerini güncelleyip sunan uygulamanın ileri vadede köklü bir değişim yoluna gitmesi gerekecektir. Zipongo'yu ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz.