Zoobe

Zoobe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zoobe - cartoon voice messages, uygulaması ile seçtiğiniz çizgi film karakterlerine sesinizle hayat verebilirsiniz.

Zoobe - cartoon voice messages, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir dublaj uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamada yer alan çizgi film karakterlerine sesinizle hayat vererek animasyonlu mesajlar oluşturabilirsiniz.

Zoobe uygulaması animasyonlu mesajlar oluşturmanıza imkan sağlayan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Sesinizin hayat verdiği çizgi film karakterleriyle eğlenceli animasyonlar oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminize yeni bir soluk getirecek olan uygulamada yer alan yüzlerde karakter arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Oldukça basit bir kullanımı bulunan uygulamaya sosyal medya hesaplarınızla girebilir ve oluşturduğunuz animasyonları herkese açık bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın özel günleri için birbirinden güzel animasyonları oluşturabileceğiniz uygulamanın premium versiyonuna geçiş yaparak daha fazla özelliğe sahip olabilirsiniz. Bu uygulamada sizi yansıtan her türlü karakteri bulabilirsiniz.

Uygulama özellikleri;

  • Basit kullanım
  • Kolay arayüz
  • 100'den fazla karakter
  • Sosyal medya ile entegre
  • Anında paylaşma

Zoobe - cartoon voice messages uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.