Artoon 1.00 (Mac)

Artoon

Artoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    698

  • Üretici

    JixiPix, LLC

Artoon, resimlerinizi profesyonel görünümlü karikatürlere dönüştürmenize olanak sağlayan, Mac için geliştirilmiş bir grafik editörüdür.

Artoon, kendi tasarım projelerinizi veya resimlerinizi renkli ve profesyonel görünümlü karikatürlere dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir grafik editörüdür.

İsterseniz Facebook, Instagram, Pinterest ve diğer sosyal ağlar üzerinde kullanmakta olduğunuz profil fotoğraflarınızı Artoon ile düzenleyerek, kendinize ait karikatürize edilmiş eğlenceli profil fotoğraflarına da sahip olabilirsiniz.

Oldukça sade ve şık bir arayüze sahip olan programın kullanımı da oldukça basittir. Resimlerinizi sürükle bırak veya dosya yöneticisi yardımıyla program içerisine aktardıktan sonra, program içerisinde hazır olarak gelen 80'den fazla stili resimlerinize uygulayabilir veya kendi stil dosyalarınızı yaratabilirsiniz.

Kesme, döndürme, yakınlaşma, uzaklaşma ve benzeri basit resim düzenleme işlemlerini de yapmanıza olanak sağlayan program oldukça kullanışlıdır.

Birkaç basit ayarlama yaparak kendi resimlerinizi eğlenceli ve renkli animasyon karakterlerine dönüştürebileceğiniz başarılı bir program olan Artoon'u mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR