Bloom 3.0.3 (Mac)
Bloom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    284

  • Üretici

    Carl Antaki

Bloom, Facebook üzerine fotoğraf ve videolarınızı kolayca yükleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı Facebook üzerine fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolayca yüklemenize imkan sağlayacak olan kullanışlı ve ücretsiz bir program olan Bloom, fotoğraf ve video yükleme işlemlerini sizin için en basite indirgeyecektir.

Sade arayüzü, kolay kullanımı ve düzenli menüleri ile her bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Bloom ile kişisel dosyalarınızı Facebook üzerine yükleyebilir, Facebook üzerindeki fotoğraf albümlerinizi bilgisayarınıza indirebilir ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca Facebook üzerine eklemek istediğiniz fotoğraflarınız için yeni albümler oluşturabilir veya halihazırda varolan albümlerin üzerine yeni fotoğraflar ekleyebilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızı fotoğraflar üzerinde etiketleyerek, eklenen fotoğraflardan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Resim ve video dosyalarınız için gizlilik ayarlarını düzenlemenize de olanak sağlayan Bloom ile tek seferde 200'den fazla dosyayı hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve resim dosyalarınızı Facebook üzerine kolayca yükleyebileceğiniz bir yazılıma ihtiyacınız varsa, Bloom'u mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR