Flock 1.1.1 (Mac)
Flock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    171

  • Üretici

    Riva

Flock, iş yerinizdeki diğer arkadaşlarınız ile daha rahat ve kolay bir şekilde mesjalaşabilmeniz ve resim/dosya gönderimi yapabilmeniz için geliştirilen ücretsiz bir Mac programı.

Flock, Windows, Mac, Android, iOS ve Chrome sürümleri bulunan ücretsiz bir mesajlaşma programı. Hiç bir ücret ödemeden istediğiniz kadar kişi ile kullanabileceğiniz uygulama basit anlamda 1'e 1 ve grup mesjalaşmaları yapabilmenizi sağlıyor.

Uygulamayı ister mobil cihazınıza isterseniz de bilgisayarlarınıza indirip yükledikten sonra bir kaç saniye içerisinde bir hesap oluşturarak diğer ofis çalışanlarını davet ederek iletişim kurmaya başlayabiliyorsunuz. Örneğin çalıştığınız şirket için Flock ile iletişime geçmeye başlarsanız, program üzerinde farklı çalışma ve proje grupları oluşturarak grup arası iletişimi kolaylaştırabilir ve dilediğiniz kişiler ile de birebir mesajlaşabilirsiniz.

Tıpki Skype gibi mesajlaşma dışında dosya ve resim gönderimleri özelliği bulunan Flock, iş arkadaşlarınız dışında müşterileriniz ile de iletişim kurmanızı sağlıyor. Sade ve kullanımı kolay bir tasarıma sahip olan Flock'un tasarımı biraz daha güzelleştirilerek çok daha kullanışlı ve göze hitap eden bir program haline gelebilir.

Temel olarak iş dünyasını hedef alan uygulama basit anlamda 1'e1 yada grup mesajaşmalarınızı kolaylaştırıyor. Sesli bildirimler ile ekranın sağ üstünde kimden mesaj geldiğini görebildiğiniz programı Mac'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen denemenizi öneririm. Beğenmeniz durumunda diğer tüm cihazlarınıza kurarak iş arkadaşlarınız ile 7 gün 24 saat iletişimde kalabilirsiniz.

YORUMLAR