WhatsApp'ta Bugüne Kadar Kaç Mesaj Attınız?

En popüler mesajlaşma uygulamaları arasında bulunan WhatsApp'ta kaç mesaj gönderip almış olduğunuzu, yazımızdaki adımları izleyerek görebilirsiniz.

WhatsApp'ta Bugüne Kadar Kaç Mesaj Attınız?

Android ve iOS için en popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan WhatsApp üzerinden her gün milyonlarca mesaj gönderiliyor ve alınıyor. Kullanıcılar arasında kesintisiz bir mesajlaşma ağı kuran WhatsApp, yeni çıkardığı sesli arama özelliği ile haberleşme kategorisini domine etmeye devam edecek gibi görünüyor.

Basitlik, kesintisiz iletişim ve fonksiyonellik gibi bir mesajlaşma uygulamasında görmeyi isteyebileceğimiz her özelliğe sahip olan WhatsApp her geçen gün gelişiyor ve kullanıcılara daha rafine bir kullanım deneyimi sunmaya devam ediyor.

Peki hemen hemen herkesin kullandığı bu uygulama üzerinden bugüne dek kaç mesaj gönderdiğinizi ve karşı taraftan kaç mesaj aldığınızı hiç merak ettiğiniz oldu mu?Eğer cevabınız olumluysa aşağıda değineceğimiz adımları izleyerek toplam mesaj gönderim ve alım sayılarınıza erişebilirsiniz. Hatta bu işlem sonucunda gönderilen ve alınan mesaj sayılarına ek olarak gönderilen medya boyutu, alınan medya boyutu ve gönderilen toplam veri gibi önemli detaylara da ulaşmak mümkün.

İşlemin öncelikle Android cihazlarda nasıl yapıldığına bir göz atalım;

Şimdi de aynı işlemi iOS cihazlar üzerinde gerçekleştirelim;

Görüldüğü gibi hem Android hem iOS cihazlar üzerinde de yapılan işlemler hemen hemen aynı. Konuya ilişkin düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Samsung Galaxy S6 Edge İncelemesi

YORUMLAR