Ski Challenge 15 (Mac)

Ski Challenge 15

Ski Challenge 15
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,723

  • Üretici

    Greentube Internet Entertainment Solutions GmbH

Ski Challenge 15 tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Ski Challenge 15, kar kayağı heyecanını Mac bilgisayarlarınıza taşıyan bir yarış oyunu

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Ski Challenge 15'de oyuna kendi kayakçımızı yaratarak başlıyoruz. Kayakçımızı yarattıktan sonra ise dünya çapındaki kayak turnuvalarına katılarak şampiyonluğun peşinden koşuyoruz. Hızlı ve dinamikl bir yapıya sahip olan Ski Challenge 15 bize kayak yapmanın nasıl bir duygu olduğunu gerçekçi fizik motoru sayesinde tecrübe etme imkanı veriyor. Oyunda dağ yamaçlarından aşağı son süratle inerken virajları almaya ve rakiplerimizi geçmeye çalışıyoruz.

Ski Challenge 15'i oyuncular tek başlarına oynayabildikleri gibi internet üzerinden diğer oyunculara karşı da oynayabiliyorlar. Bu sayede yüksek rekabetin yer aldığı yarışlar yapabiliyoruz. Oyunda yer alan yarış pistleri ise dünyanın farklı yerlerinde yer alan kayak pistlerinin birebir kopyası şeklinde hazırlanmış. Oyunda başarı kazandıkça kayakçımızı kişiselleştirmek için kullanabileceğimiz farklı ekipmanların kilitlerini açabilmekteyiz.

Ski Challenge 15'in grafiklerinin tatmin edici bir kaliteye sahip olduğu söylenebilir. Eğer yüksek hızda kayak yapma keyfini Mac bilgisayarlarınızda yaşamak isterseniz Ski Challenge 15'i deneyebilirsiniz.

Ski Challenge 15

YORUMLAR