Song Buddy

Song Buddy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    100

  • Üretici

    Wide Angle Software

Song Buddy, Mac sahiplerinin en sevdiği sanatçılar hakkında detaylı bilgiler öğrenmesini sağlayan yararlı ve eğlenceli bir program.

Song Buddy, PC ve iOS versiyonu bulunan ve ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz bir Mac programı. Program sayesinde en sevdiğiniz sanatçılar hakkında hiç bilmediğiniz bilgiler öğrenebilir ve onların fotoğraf galerilerine göz atabilirsiniz.

iTunes ile senkronize ederek dinlediğiniz şarkıları otomatik tanımasını sağlayabiliyorsunuz. Böylece siz bir şey yapmadan program dinlediğiniz şarkıların sanatçılarını size sunuyor ve dilerseniz profillerine girerek sanatçılar hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Sadece dinlediğiniz sanatçılar için değil aynı zamanda kendi istediğiniz sanatçıları aratarak bulabilirsiniz. Ayrıca arattığınız sanatçının ürettiği müzik türüne göre size benzer sanatçılar öneren uygulama yeni şarkı ve şarkıcılar keşfetmenizi de sağlıyor.

Sanatçıların profil sayfaları üzerinden YouTube, Wikipedia ve resmi internet sayfalarına gidiş yapabilir yada sanatçıların profillerini arkadaşlarınız ile mesaj, Twitter ve Facebook üzerinden paylaşabilirsiniz.

Müzik sever biriyseniz ve dinlediğiniz sanatçılar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız Song Buddy'i Mac'lerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR