Sonic Visualiser 2.4.1 (Mac)

Sonic Visualiser

Sonic Visualiser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    687

  • Üretici

    Chris Cannam

Mac bilgisayarınızda müzik ve ses dosyaları üzerinde incelemeler yapabilmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Müzikle uğraşanların en çok ilgilendikleri konu spektrometre yani ses dosyasındaki dalgaların analiz edilmesi olmaktadır. Sadece duyarak değil aynı zamanda görsel olarak da müziği incelemenizi sağlayan bu yapı sayesinde çok daha profesyonel bir şekilde detaylı analizler gerçekleştirebilir ve çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz.

Sonic Visualiser programı da ses dosyalarını en detaylı hallerine kadar incelemenizi sağlayan uygulamalardan birisi ve ses dalgalarını bir yandan ince detaylarına kadar incelerken bir yandan da üzerlerine notlar düşebiliyorsunuz. Sahip olduğu eklenti desteği sayesinde otomatik olarak notaları belirtebilen yeteneklere de kavuşan program Wav, Mp3 ve Ogg ses dosyası formatlarını desteklemekte.

Aynı zamanda MIDI dosyalarının nota bilgilerini alabilen program orijinal ses dosyası ile birlikte bu notaları oynatabilme özelliğine de sahip. Müziği hızlandırma, yavaşlatma yetenekleri ve diğer ses inceleme araçları sayesinde bu konuda çalışmak isteyen ses meraklılarını tatmin edecektir.

YORUMLAR