XROS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    68

  • Üretici

    TLDR Applications Ltd

XROS, Mac bilgisayarınızda iş arkadaşlarınızla hızlıca iletişime geçmek için kullanabileceğiniz anlık mesajlaşma uygulaması.

XROS, iPhone ve Android cihazınızın yanı sıra Mac bilgisayarınızda da kullanabileceğiniz şirket içi anlık mesajlaşma uygulaması. Çalışanlarınızla hızlıca bir araya gelip konuşmak için kullanabileceğiniz en ideal uygulama diyebilirim. Ücretsiz olması ve sadece e-postasını girerek dilediğiniz kişiyi konuşmanıza almanıza izin vermesiyle öne çıkıyor.

İnternet bağlantısı üzerinden ücretsiz sesli ve yazılı görüşme yapma imkanı sunan WhatsApp’ın aksine konuşmanıza alacağınız kişinin e-posta adresini bilmeniz kafi oluyor. Kişileriniz arasında olmasa bile sadece mail adresini girerek davet edebiliyorsunuz. Davetinizi alan kişi uygulamayı yüklemeden bağlantıya tıklayarak direkt konuşmanıza katılıyor.

İletişimi hızlı şekilde sürdürmek isteyen şirket çalışanlarına özel uygulamada son katılınan konuşmalara, kişilere ulaşma, rehberdeki kişileri tek dokunuşla ekleme gibi kolaylıklar sunuluyor. Çapraz platform desteği sayesinde masaüstünde sürdürdüğünüz konuşmaya mobilden devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR