Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware

3.1.2 (Windows)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

86 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
Malwarebytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti-Malware

Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 2 ay önce

Bilgisayarınızı İşgal Eden Zararlı Yazılımları Bu Program ile Temizleyebilirsiniz

Bilgisayarlarımızı tehdit eden virüsler, solucanlar, spywarelar ve bunun yanında malwarelar gibi varolan onlarca farklı yazılım, maalesef veri kayıpları, maddi ve manevi kayıplar gibi ciddi sonuçlara neden olabiliyorlar ve kullanıcıların sadece tek bir antivirüs kullanarak bunların hepsine birden karşı koyabilmeleri de oldukça zor.

Zira antivirüs programları genellikle direkt tehditleri algılamakta başarılı olurken, daha çetrefilli ve detaylı, gizli çalışan tehditlere karşı yetersiz kalıyorlar. Malwarebytes Anti-Malware programı, bu tip tehditlere karşı sizi korumaya çalışan ücretsiz ve kaliteli uygulamalar arasında yer alıyor ve malware yazılımlara karşı etkin bir duvar oluşturuyor. Temel olarak karşı koyabildiği tehditler arasında trojanlar, rootkitler, solucanlar, spywarelar ve çok daha fazlası yer alıyor.

Ayrıca, govome.com, conduit, ask.com gibi web tarayıcılara yerleşen anasayfa, toolbar gibi eklentileri de engelliyor ve ortadan kaldırıyor diyebiliriz. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra direkt olarak bilgisayarınızdaki etkilenmiş olan dosyaları size bir rapor halinde sunan program, böylece istediğiniz temizliği yapmanıza olanak tanıyor.

Temizlik süreci de oldukça kısa ve bir kaç saniye sürdüğü için, bilgisayarınızda herhangi bir zorlama olmadan tehlikeli yazılımlardan kurtulabilirsiniz. Ayarlar sekmesinde ise programın temel çalışma özelliklerini etkileyebilecek ve nerelerin taranmasını istediğinizi belirtebileceğiniz gerekli tüm seçenekler mevcut. Piyasadaki en etkili malware temizleme programlarından olan Malwarebytes Anti-Malware'ı denemeden geçmeyin.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

 • Ad SoyadMetin
  4
  - Malwarebytes Anti-Malware 2.1.8 için Ad SoyadMetin dedi ki;

  Şahsen eski sürümleri bence daha iyi.Şimdi çok şişmiş ve bence gereksiz eklentiler kurulmuş.Eski sürümlerinin seri numaralarını kolaylıkla bulmak mümkün.Sonuçta güvenlik için verialtyapısını güncelliyor.Sık sık son sürüme güncelle kutusu çıkmasa bence güzel program.Gerek bu program gerekse diğerleri tam olarak çözüm değil.Hepsi tüm sürücü programlarını tehlike olarak görüyor mesela.İyi bir antivirüs programıyla beraber kullanılmalı bence.IObit Malware programını kullanıyorum.Bit Defender antivius programının da altyapısı kullanıyor.Yeni sürümü neredeyse Malwarebytes gibi olmuş ve mence şu haliyle en iyisi.

  Artı Yönleri: 2 versiyonlarının seri numaralarının kolayca bulunup bedava kullanılabilmesi. Eksi Yönleri: Yeni sürüme güncelleme kutusunun sık sık çıkması.Çok sayıda hatalı uyarı vermesi.
 • avastı sikerim
  Malwarebytes Anti-Malware 2.1.8 için avastı sikerim dedi ki;

  inşallah kaldıramadıgım avastı kaldırır cunku artık nefret edıyorum bılgısayarımı bozdu amk

  Artı Yönleri: bakacaz Eksi Yönleri: bakacaz deidmya :D allah allaah
  • Cevap yazan: Ziyaretçi
   avastı kaldırmak için (avast cleaner) indir ve kur zaten kurunca pc kendisi güvenli modda başlayacaktır...sonrası zaten kaldırılmış olacaktır..başarılar..
   11 Mayıs 2017 Perşembe - 18:27:08 - Şikayet Et
 • Kenan osanmaz
  5
  - Malwarebytes Anti-Malware 2.1.8 için Kenan osanmaz dedi ki;

  Ben malwarebytes kadar harika bir anti virüs görmedim bence hak ettiği ünü bulmuyo

  Artı Yönleri: Anında tespit etme ve birçok ünlü antivürüsün temizleyemediği zararlıi programları sild Eksi Yönleri: türkçe dili(fazla önemli dğeil aslında metinlerin sadece bazıları türkçe değil
 • murat
  5
  - Malwarebytes Anti-Malware 2.1.8 için murat dedi ki;

  Hiçbir ücretsiz virüs programının bulamadığı virüsleri buldu ve sildi. Netice olarak tamamen çökmüş durumda ki bir bilgisayarı tertemiz yaptı ve format atmış gibi çalışır hale getirdi. Sözlerimde bir abartı yok. Gözlemlerim bu yönde.

 • eyupkaplan
  5
  - Malwarebytes Anti-Malware 2.1.8 için dedi ki;

  sırf yorum yazabilmek için üye oldum.daha önce avast ve 360 total kullandım.Onlar da iyilerdi ancak malware tek taramada bütün virüsleri yakaladı sağolsun.kesinlikle hakettiği popüleriteye sahip olamayan bi antivirüs programıdı bence.vakit kaybetmeden indirin.tarama yapın ve arkanıza yaslanarak izleyin:D

Malwarebytes Anti-Malware için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Malwarebytes Anti-Malware crack, Malwarebytes Anti-Malware serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
922 / 856,710
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
Malwarebytes

Antivirüs Popülerleri

 1. Avast Free Antivirus
  Avast Free AntivirusBedava Antivirüs Programı
 2. AdwCleaner
  AdwCleanerAdware ve Malware Temizleme Programı
 3. Multi Virus Cleaner
  Multi Virus CleanerÇoklu Virüs Temizleyici
 4. ComboFix
  ComboFixVirüs Temizleme Programı
 5. ESET NOD32 Antivirus
  ESET NOD32 AntivirusVirüs Temizleme Yazılımı