Maxthon Cloud Browser

Maxthon Cloud Browser

5.1.0.3000
Editör Puanı: 5/5
5

5 Kullanıcı: 4.4/5

4.4
Maxthon Cloud Browser
Maxthon Cloud Browser
Maxthon Cloud Browser
Maxthon Cloud Browser
Maxthon Cloud Browser
Maxthon Cloud Browser
Maxthon Cloud Browser
Maxthon Cloud Browser
Maxthon Cloud Browser

Hızlı, Özelleştirilebilir ve Gelişmiş Web Tarayıcısı

Can Çevrim Son güncelleme 1 gün önce

Maxthon Cloud Browser, tamamen özelleştirilebilir kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kısa zaman içerisinde hayran kitlesini oldukça arttırmayı başaran ücretsiz bir web tarayıcısıdır. Bunun yanı sıra tarayıcı yüksek hızda web deneyimini ve genel anlamda iyi bir performansı kullanıcılara sunmakta. Ayrıca kullanıcıların dolaşımını çok daha kolay bir hale getirmek için program içerisinde birçok kullanışlı araç da yer almakta.

Örneğin yanlışlıkla kapatmış olduğunuz bir pencereyi geri getirebilmeniz için bir geri al butonu ve aynı anda 8 farklı arama motoru üzerinde arama yapmanıza olanak sağlayan bir arama araç çubuğu da Maxthon Cloud Browser içerisinde yer almaktadır. Bunların dışında yeni bir özel pencere açma ve yeni oturum açma seçeneklerine de tarayıcı üzerinde yer verilmiştir.

Herhangi bir web sitesi üzerinden bir ekran görüntüsü almak veya ekranın belirli bir bölümünün resmini çekmek için bundan böyle üçüncü parti bir programa veya uygulamaya ihtiyaç duymayacağınız Maxthon Cloud Browser üzerinde Snap adı verilen bir buton yer alıyor ve aldığınız ekran görüntülerini .png, .bmp ve .jpg uzantılı resim formatlarında bilgisayarınıza kaydetmenize olanak sağlıyor.

Kaynak tarama özelliğine sahip olan web tarayıcısı daha önce ziyaret etmiş olduğunuz sayfalar üzerinde yer alan video, resim ve ses dosyalarını algılayabilir ve bu içerikleri kolayca bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlar. Ayrıca çeviri butonu yardımıyla istediğiniz bir kelimenin, cümlenin veya paragrafın çevirisini çeviri servisleri yardımıyla anlık olarak yapabilirsiniz. (varsayılan olarak Google Translate kullanılmaktadır.)

Klavyeniz üzerinden F10 tuşuna basarak, kullanmakta olduğunuz ekranı iki parçaya bölebileceğiniz ve o an görüntülemekte olduğunuz web sayfaları üzerinde çok daha rahat bir şekilde çalışmanızı sağlayan Maxthon Cloud Browser'ın bu özelliği sayesinde yeni sekme derdinden ve sekmeler arasında kopyala yapıştır işlemleri yapmaktan kurtulabilirsiniz.

Söz konusu güvenlik olduğu zaman Maxthon Browser, sahip olduğu gelişmiş özellikleri sayesinde rakiplerine göre bir adım öndedir. Tarayıcı içerisinde yer alan Ad Hunter özelliği sayesinde web siteleri üzerinde yer alan gereksiz ve istenmeyen reklamların tamamı engellenmektedir.

Feed Reader ile farklı kaynaklar üzerinde yayınlanan haber akışlarını kolaylıkla takip edebilir ve indirme yöneticisi yardımıyla istediğiniz tüm dosyaları hızlıca sabit diskiniz üzerine kaydedebilirsiniz.

Oldukça rekabetçi bir pazar olan tarayıcı pazarı içerisinde sadeliği ve verimliliğiyle dikkat çeken Maxthon Cloud Browser, gelişmiş özelleştirme seçenekleri sayesinde de birçok kullanıcının tercihi olmayı başarıyor. Farklı bir web deneyimi arayan tüm kullanıcılarımıza Maxthon Cloud Browser'ı şiddetle tavsiye ediyorum.

 • deli dana Ad Soyad
  3
  - Maxthon Cloud Browser 4.4.8.1000 için deli dana Ad Soyad dedi ki;

  güzel ama biraz okadarda abartmaya gerek yok

  Artı Yönleri: iyi Eksi Yönleri: orta
 • Zara58
  Maxthon Cloud Browser 4.4.8.1000 için Zara58 dedi ki;

  mozilla ve maxthon vazgeçmediğim iki tarayıcı

  Artı Yönleri: silverlight destekli Eksi Yönleri: yok
 • GÜRBÜZ KÖSE
  5
  - Maxthon Cloud Browser 4.4.6.1000 için GÜRBÜZ KÖSE dedi ki;

  Yıllardan beri Maxthon kullanıyordum bu günlerde neye tıklarsam yeni bir sekme açılıyor istenmeyen reklam yada oyun sitesi çıkıyor.Maxthonu kökten kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar kurdum sonuç yine aynı deli olacağım İnternet Explorer tarayıcıyı bile kaldırdım o yüzden, sonuç yine aynı. Bir ay önceye geri yükleme yaptım yine olmadı :(((((((((((((

  Artı Yönleri: Artı Yönleri çook.. Eksi Yönleri: Eksi Yönlerini bilmiyorum.
 • sibirya berberi
  5
  - Maxthon Cloud Browser 4.4.1.5000 için sibirya berberi dedi ki;

  kesinlikle denenmesi gerekn browserlardan .. fakat her açılışta küçük dosya indirmesi var .nedeni ne acaba ?

 • ArCaNy
  4
  - Maxthon Cloud Browser 4.2.2.1000 için ArCaNy dedi ki;

  Ben Maxthon dan çok memnunum ama hala eksikleri çok ! Gerçi şuanki geldiği nokta gayet başarılı , Diğer tarayıcılardan daha iyi ve önü açık tarayıcılardan biri ..

  Artı Yönleri: Video yükleme hızlı , Yeni güncelelme ile gelen indirme yöneticisi , Ek programlar barındırması ( video , resim ) indirme , Türkçe olması , Okuyucu kipi ( manga veya kitap okumak için gayet başarılı ) ve daha birçok özellik ! Eksi Yönleri: Hala eksikleri olması ; Sayfa açınca yani yüklerken görüntülemede yavaşlamaya benzer ufak donukluk gibi ufak tefek sorunlar..

Maxthon Cloud Browser için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
128 / 31,118
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1

Tarayıcılar ve Gezginler Popülerleri

 1. Google Chrome
  Google ChromeHızlı, Sade ve Güvenli İnternet Gezgini
 2. Firefox
  FirefoxPopüler Mozilla Tarayıcısı
 3. Internet Explorer 10
  Internet Explorer 10Internet Explorer 10 Windows 7 Final Sürümü
 4. Internet Explorer 11 (Windows 7)
  Internet Explorer 11 (Windows 7)Windows 7 için Internet Explorer 11 Final Sürümü
 5. Yandex Browser
  Yandex BrowserHızlı ve Sade İnternet Tarayıcısı