Samsung PC Studio

Samsung PC Studio

7.2.24.9
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

1 Kullanıcı: 5/5

5
Samsung PC Studio
Samsung PC Studio
Samsung PC Studio
Samsung PC Studio
Samsung PC Studio

Samsung Bilgisayar Stüdyosu

Barış YANIK Son güncelleme 4 yıl önce

Samsung dünya üzerindeki mobil telefon üreticileri arasında ilk 5'te yer alıyor. Bu yüzden ürettiği mobil telefonların kullanımı kolaylaştırabilmek için kendi yönetim uygulamasını oluşturarak müşterilerinin bundan ücretsiz faydalanmasını sağlıyor.

Samsung PC Studio, Samsung marka cihazınızı USB kablosu, kızılötesi, bluetooth veya seri kablo ile bilgisayara bağlamanızı sağlar.

Bu programı kullanarak iletişim bilgilerinizi, ajandanızı ve e-mail'lerinizi senkronize edebilirsiniz. Genel olarak bilgisayar ile mobil cihaz arasında dosya transferi yapabilmek amacıyla kulanılan bu uygulama ile telefonunuzdaki bilgileri yedekleyebilir, mesaj yazarak gönderebilirsiniz. Outlook ve Lotus gibi bildiğimiz mail hizmeti sağlayıcılarına senkronize imkanı bulunan bu uygulama Samsung müşterileri için kullanılması zorunlu bir yardımcı.

Samsung PC Studio, mobil cihazınıza Java veya Symbian uygulamaları yüklemek isterseniz oldukça kullanışlı ve güzel bir uygulama. Yapmanız gereken tek şey dosyaları sürükleyerek bırakmak. Ayrıca müzik dosyaları oluşturarak bu dosyaları telefonunuza bir kaç tıklama işlemi atabilirsiniz.

Programın arayüzü diğer güzel özelliklerine göre biraz geride kalmış. Kullanışlı olmayan bir arayüze sahip. Bu yüzden programa alışmanız biraz zaman alabilir. Fakat programın bütün özelliklerinin dosya menüsü altında bulunması size yardımcı olacaktır.

Samsung PC Studio için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
64 / 72,876
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Samsung

Araçlar Popülerleri

 1. Game Downloader
  Game DownloaderOyun İndirme Programı
 2. AirDroid
  AirDroidAndroid Cihazı Bilgisayardan Yönetme Uygulaması
 3. AllDup
  AllDupÇift Dosyaları Bulma Programı
 4. Samsung PC Studio
  Samsung PC StudioSamsung Bilgisayar Stüdyosu
 5. Game Fire
  Game FireOyun Hızlandırma Programı