Cocktail Flow ile En Güzel Kokteyl Tarifleri Cebinizde

Cocktail Flow, alkollü ve alkolsüz birçok popüler kokteyl tarifini içerisinde barındıran oldukça kullanışlı bir kokteyl tarifleri uygulamasıdır. Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler üzerinde kullanıcılarla bulu

Cocktail Flow, alkollü ve alkolsüz birçok popüler kokteyl tarifini içerisinde barındıran oldukça kullanışlı bir kokteyl tarifleri uygulamasıdır. Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler üzerinde kullanıcılarla buluşan uygulama, en güzel kokteyl tariflerini sizlere sunuyor.

Sevdiğiniz ve içmekten keyif aldığınız kokteyllerin nasıl hazırlandığını ve içlerinde hangi malzemelere yer verildiğini öğrenebileceğiniz uygulama yardımıyla sizler de kendi kokteyllerinizi kolayca hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Sadece evinizde bulunan malzemeler yardımıyla hangi kokteylleri hazırlayabileceğiniz konusunda da sizlere bilgi verecek olan uygulamayı çok seveceğinizden hiç şüphem yok.

Uygulama için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve Cocktail Flow uygulamasını aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR