Cocktail Flow

Cocktail Flow

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 95
  • DOSYA BOYUTU 25.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Distinction Ltd

Cocktail Flow, Android cihazlarınız üzerinde en popüler içkilerin ve kokteyllerin nasıl yapıldığını öğrenebileceğiniz ücretsiz bir içki tarifi uygulamasıdır.

Cocktail Flow, Android kullanıcılarının akıllı telefonları veya tabletleri üzerinde en popüler içeçek tariflerine ulaşabilecekleri oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

Kendi içkilerinizi hazırlamak isteyen acemi bir barmen veya profesyonel bir barmen olmanız hiç farketmez, çünkü Cocktail Flow içerisinde tüm kullanıcılar için yararlı bilgiler ve farklı kokteyl tarifleri yer alıyor.

Sürekli olarak güncellenmekte olan uygulama sayesinde kullanıcılar her güncellemeyle birlikte gelen yeni kokteylleri ve içecekleri hazırlama şansına sahip oluyorlar.

Sadece evinizde bulunan içkileri seçerek, bu içkilerle hangi kokteylleri hazırlayabileceğinizi gösteren uygulama, bu sayede elinizdeki içeceklerle en mükemmel tatları ortaya çıkarmanıza olanak sağlıyor.

Yine uygulama içerisinde yer alan akıllı alışveriş asistanı sayesinde hazırlamak istediğiniz kokteyller için ihtiyacınız olan malzemeleri ve fiyatlarını da görüntüleyebilirsiniz.

Hazırlamak istediğiniz kokteylleri uygulama yardımıyla seçtikten sonra, bu kokteyllere benzer tada ve içeriğe sahip olan diğer kokteylleri de görebilir ve daha sonra bu kokteylleri de nasıl hazırlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

En güzel kokteylleri nasıl hazırlayacağınızı merak mı ediyorsunuz? Merak etmeyin çünkü Cocktail Flow ile hazırlamak istediğiniz tüm kokteyl tarifleri cebinizde.