Haftanın En İyi Android ve iOS Oyunları #10

Tales From The Borderlands Borderlands oyununun hikayesini işleyen TellTaleGames imzalı macera oyunu. { softwareId = 30529} { softwareId = 30529} The Walking Dead No Man's Land Sevilen zombili dizinin hikaye değil de vurdulu kırdılı RPG oyunu. Hikaye bana

Tales From The Borderlands

Borderlands oyununun hikayesini işleyen TellTaleGames imzalı macera oyunu.

The Walking Dead No Man's Land

Sevilen zombili dizinin hikaye değil de vurdulu kırdılı RPG oyunu. Hikaye bana gelmez diyorsanız buyrun.

CSR2

CSR serisinin yeni oyunu. Şu anda her ülkede tam olarak çıkış yapmadı ama grafikleri ile insanı cezbediyor. Aklınızda bulunsun.

My NBA2K16

NBA2K16 oyununun My NBA2K16 kısmı için para kasmanıza yardımcı olacak bu kart oyununu oyunu oynuyorsanız denemenizi öneririz.

Need For Speed No Limits

Need for Speed oyun tarihinin mihenk taşlarından biri. Bu oyun ise yeni gelecek oyuna hazırlık niteliği taşıyor. Denemelisiniz.

FingAAH!

Rus ruletinin bir adım gerisi sadece parmak kaybettiren modeli parmak ruletinin mobil hali. Arkadaşlar arasında çöpü kim atacak, markete kim gidecek kavgası yapıyorsanız atın bu oyunu ortaya. Yenilen gider.

Deer Hunter 2016

Doğaya çıkıp tüfeğinizle avcılık yaptığınız bu oyun türünün en iyi örneği. Görüntüler oldukça gerçekçi. Avcılığa ilgi duyuyor ama yorulmak istemiyorsanız bu oyun size göre.

YORUMLAR