The Walking Dead: No Man's Land

The Walking Dead: No Man's Land

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 187
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Next Games Oy

The Walking Dead: No Man's Land resmi bir mobil Walking Dead oyunudur

The Walking Dead: No Man's Land dünyaca ünlü televizyon dizisi Walking Dead'in hikayesinin geçtiği evrende geçen bir maceraya atılmamıza imkan veren bir mobil RPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz The Walking Dead dizisinin bu resmi rol yapma oyunu sayesinde zombiler tarafından istila edilmiş bir post apokaliptik dünyaya konuk oluyoruz. Kendi hayatta kalma maceramıza atıldığımız oyunda bir grup kahramanı yöneterek karşımıza çıkan güçlükleri aşmaya, zombileri temizlemeye ve yok olan medeniyeti baştan inşa etmeye çalışmaktayız. Bu işte bize kılavuzluk eden kişi ise The Walking Dead dizisinin en sevilen kahramanlarından olan Daryl Dixon. Daryl oyun boyunca bize hayatta kalmamızı sağlayacak ipuçlarını veriyor ve zombilerle nasıl mücadele edeceğimizi anlatıyor.

The Walking Dead: No Man's Land'da oyuncuların vereceği kararlar oyunun nasıl gelişeceğini belirliyor. Kimi zaman zor kararlar almak zorunda kalıyorusunuz; ekibinizden biri sorun yaratmaya başladığında veya ekibinizin geleceğini tehdit ettiğinde onu geride bırakmanız gerekebiliyor. Sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip olan The Walking Dead: No Man's Land bu yönüyle Fallout serisinin ilk oyunları gibi RPG klasiklerini anımsatmakta.

The Walking Dead: No Man's Land'da görevleri tamamladıkça ve düşmanlarınızı yok ettikçe kahramanlarınız da gelişiyor. Ayrıca kahramanlarınızın kullandıkları silahları da geliştirebiliyorsunuz. Oyun içerisinden diziden hatırlayacağınız Terminus ve hapishane gibi mekanlara konuk olabilmeniz de mümkün.