FingAAH!

FingAAH!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 292
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Siis

FingAAH! bağımlılık yapan bir mobil beceri oyunudur

FingAAH! kısa sürede bağımlılık yapmayı başaran ve bolca eğlence sunan bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan FingAAH! oyuncuların reflekslerini test edebileceği ilginç bir oyun. FingAAH!'ta eskiden korsanlar arasında bir hayli yaygın olan bir cesaret gösterisi olan parmak arasındaki boşluklara bıçak saplama işini yapıyoruz. Korsanlar hanlardaki en korkusuz korsan olduklarını kanıtlamak için parmaklarını masanın üzerine koyar ve bıçaklarını çıkararak en hızlı şekilde parmaklarının arasına saplamaya çalışırlardı. FingAAH!'ta benzer bir eğlenceyi mobil cihazlarımıza taşıyor.

Türk geliştiriciler tarafından oyun severlerin beğenisine sunulan FingAAH! hızlı ve heyecanlı bir oynanışa sahip. Oyunda parmaklarımızın arasına bıçak saplarken parmaklarımızın konumu değişebiliyor. Bu nedenle anlık olarak bu değişikliklere tepki vermemiz gerekiyor. Oyunda arka arkaya doğru bir şekilde yaptığımız hamlelerle kombo yapabiliyoruz ve bonus puan kazanabiliyoruz.

FingAAH! arkadaşlarınızla tatlı rekabetler yaşayabileceğiniz bir oyun. Oyunda yakaladığınız yüksek puanları arkadaşlarınızınkilerle karşılaştırabiliyorsunuz.