CSR Racing 2

CSR Racing 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,216
  • DOSYA BOYUTU 61.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NaturalMotion

CSR Racing 2, mobilde görsellik ve oynanış yönünden en iyi drag yarışı oyunu olmasının yanı sıra Android üzerinde ücretsiz oynanabilir.

CSR Racing 2, Android platformunda hem görsel hem de oynanabilirlik açısından açık ara en iyi drag yarışı oyunu. 50’den fazla lisanslı ve harika modellenmiş modifiyeli hız canavarlarının yer aldığı oyunda şehrin en iyi drag yarışçısı olduğumuzu ispatlamaya çalışıyoruz. En iyilerle kafa kafaya yarışmak elbette kolay olmuyor.

Aralarında Ferrari, McLaren, Bugatti, Lamborghini, Pegani, Koenigsegg’in de bulunduğu dünyanın en beğenilen araba üreticilerinden 50’in üzerinde resmi olarak lisansı alınmış araçlarıyla nefes kesici, zorlu drag yarışlarına katıldığımız oyunda hem arkadaşlarımızla beraber ekip kurup veya onlara karşı hem de dünya genelinde oyuncularla kapışabiliyoruz. Oyuncularla canlı olarak sohbet etme, ekip kurma, online düzenlenen etkinliklere katılma şansına da sahibiz. Çaylak olarak başlayıp profesyonel drag yarışçısı olarak sonlandırdığımız kariyer modu da bulunmakta.

Detaylı modifiye ve özelleştirme seçenekleriyle de dikkat çeken CSR Racing 2’de yarışlarda elde ettiğimiz üstün başarıyla aldığımız arabaları kendi galerimizde sergileyebiliyoruz. En çekici spor arabalar büyük garajımızda her daim kullanılmaya hazır şekilde bizi bekliyor.

CSR2 Legends

Oyunun yayıncısı Zynga, yakın zaman önce yaptığı açıklamayla birlikte oyuna CSR2 Legends adını verdikleri bir güncelleme geleceğini duyurdu. Yeni güncellemeyle oyuna 16 yeni arabanın ekleneceği müjdesi verilirken, artık oyunda kişiselleştirme yapılabileceği söylendi. Yani artık oyuncular, satın aldıkları arbaları değiştirip, kendilerine daha güzel görünen hallere sokabilecekler. 

Kişiselleştirmenin yanı sıra zaten birçok müthiş arbaayı içerisinde barındıran CSR 2, Legends güncellemesiyle McLaren F1, Lamborghini Countach ile Saleen S7 Twin Turbo gibi müthiş arabalar oyunda kullanılabilir hale gelecekler ve bütün hersin beğenisine sunulacaklar.