Haftanın En İyi Android ve iOS Oyunları #51 - TP-Link Sponsorluğunda

TP-Link sponsorluğunda haftanın en iyi mobil oyunlarıyla yine karşınızdayız. Bu hafta da yine en iyi android oyunlar ve iphone oyunları ile sizle olacağız. Videomuzun içerisinde geçtiğimiz haftaki kampanyamızın da kazananını açıklayacağız. Micro Machines

TP-Link sponsorluğunda haftanın en iyi mobil oyunlarıyla yine karşınızdayız. Bu hafta da yine en iyi android oyunlar ve iphone oyunları ile sizle olacağız. Videomuzun içerisinde geçtiğimiz haftaki kampanyamızın da kazananını açıklayacağız.

Micro Machines

Geçmişten günümüze gelen oyuncakların oyunu. EA Games'den geliyor. Oyunda yeni arabaları çıkartmak için yarışıyor ve bölümleri geçiyorsunuz. Yeni arabalar Micro Machines tarzında geliyorlar. Görüntü olarak sıradan da olsa eğlenceli bir oyun. Tavsiye ediyoruz.

Looty Dungeon

Renkli grafikleri ve değişik oynanışı ile sizi kendine bağlayacak bir mobil oyun Looty Dungeon. Lo Poly grafik tarzını benimsemiş oyunda amacınız zindanları temizlemek. Bu sırada iskeletler gibi türlü düşmanla karşılaşıyorsunuz.

Gunship Battle: Second War

Sky Force tarzı ama üç boyutlu bir savaş oyunu olan Gunship Battle'da uçabilen çeşitli savaş aracıyla hedefinize ulaşmaya çalışıyorsunuz. Helikopter seçebileceğiniz gibi aynı zamanda da uçak seçebiliyorsunuz.

DOFUS Touch

Değişik bir RPG oyunu olan Dofus Touch'da görevleri yapıyor aynı zamanda da savaşıyorsunuz. Savaşlar sıra tabanlı olarak gerçekleşiyor. Oldukça eğlenceli olduğunu söyleyebileceğimiz bu oyunu öneriyoruz.

Shadow Wars

King'in ünlü oyunu Candy Crush tarzı bir oynanışa sahip Shadow Wars değişik hedeflere sahip eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Beware, Square

Super Meat Boy ve Badland'in karışımı bu oyunda yanmadan bölümleri bitirmeye çalışıyorsunuz.

YORUMLAR