Looty Dungeon

Looty Dungeon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 75
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Taco Illuminati LLC

Looty Dungeon mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Looty Dungeon hem kolay oynanabilen, hem de kısa süre içerisinde bir bağımlılığa dönüşebilen bir mobil RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Looty Dungeon'da ganimet peşinde koşan maceracıları kontrol etmekteyiz. Bu iş için ölümcül tuzaklarla ve tehlikeli düşmanlarla dolu zindanlara iniyoruz ve bütün bu engelleri aşarak ganimetlerin yer aldığı zindanların derinliklerine doğru yol almaya çalışıyoruz.

Looty Dungeon'da düşmanlarımızı ve tuzakları geçebilmek için onların hareketlerini takip etmemiz ve akıllıca karar vermemiz gerekiyor; çünkü düşmanlarımız hareket ederken tuzaklar belli zamanlarda aktifleşiyor. Hem düşmanlarla hem de tuzaklarla boğuşmak zaman zaman oldukça güç olabiliyor. Yani Looty Dungeon hem reflekslerinizi hem de zekanızı konuşturabileceğiniz bir mobil oyun.

Looty Dungeon, Crossy Road gibi popüler oyunların geliştiricisi tarafında geliştirilmiş bir başka oyun. Oynanışta da Crossy Road'dan izlere rastlıyoruz. Yine aynı şekilde ilerlerken sağa ve sola kayıyoruz. Buna ek olarak kahramanımız kılıç ve kalkan gibi silahlarını kullanarak düşmanlarına saldırabiliyor. Oyunda 50 farklı kahraman seçeneğine sahibiz. Kazanacağımız altınla kilidini açabileceğimiz bu kahramanların herbiri kendine has yeteneklere ve saldırı şekillerine sahip. Oyunda 8 farklı bölüm sonu canavarı yer almakta.