Micro Machines

Micro Machines

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 54
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chillingo

Micro Machines mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Micro Machines ilk olarka 902lı yıllarda bilgisayarlarımızda oynadığımız aynı adlı klask yarış oyununun geliştirilmiş ve günümüz teknolojisiyle uyumlu hale getirilmiş mobil versiyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Micro Machines'te oyuncak arabaların yarışları konu alınıyor. Bu minyatür boyuttaki yarışlarda hem yarış hem de savaş iç içe. Yani oyunda bir yandan bitiş çizgisinden ilk geçen yarışçı olmaya çalışırken bir yandan da rakiplerimizle çarpışıyoruz.

Micro Machines'te oyuncak arabaları kullandığımız için yarış pistlerimiz de evin içindeki alışageldiğimiz mekanlar oluyor. Mutfak masası, lavabo, bilardo masası, yatak odaları ve koridorlar gibi mekanlarda son sürat yarışabilmekteyiz. Bu yarışlarda karşımıza çeşitli engeller de çıkabiliyor.

Micro Machines'de aralarında tankları, itfaiye araçları, spor arabalar ve polis arabaları gibi araçların da bulunduğu 77 farklı aracı kullanabiliyor, bu araçları baltalar, patlayıcılar, alev silahları gbi silahlarla donatabiliyoruz.

Micro Machines'in grafikleri de oldukça güzel. Oyun eğlenceli bir oynanışı ve yüksek kaliteli grafikleri bir araya getirmekte.