Shadow Wars

Shadow Wars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 54
  • DOSYA BOYUTU 206.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PikPok

Shadow Wars, canavar kartlarını toplayarak ilerlediğiniz Android strateji oyunu.

Shadow Wars, kartlarla oynanan savaş oyunlarından keyif alan her yaştan kişiyi ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Android platformuna ücretsiz gelen oyunda adından da tahmin edeceğiniz üzere karşı taraf şeytani güçler. Hayatta kalmanın yolu gölge ustalarının canavarlarıyla dövüşmekten geçiyor.

Telefonda da rahatlıkla oynanabilen oyun online tabanlı ve canavar kartlarını toplayarak ilerliyorsunuz. Oyundaki karakterlerin her birinin zayıf kaldığı ve güçlü olduğu yönü farklı. Dövüşe başlamadan karakterlerini seçip arenaya çıkıyorsunuz. Bu noktada elementleri yan yana getirmek dışında bir şey yapmıyorsunuz. Karakterler tablodaki hareketinize göre tepki veriyor. Her element eşleştirmenizin ardından animasyonlar, özel efektlerle zenginleştirilmiş bir sahneyle karşılaşıyorsunuz.

Canavarları kontrol etme şansı vermeyen oyunda her kartla oynanan dövüş oyunu gibi seviye sistemi mevcut. Hem sizin canavarlarınız hem de gölge ustalarının canavarları gittikçe güçleniyor. Bu aşamada tek başınıza savaşmak veya kurduğunuz ittifaklarla güç birliği yaparak saldırmayı seçmek size kalmış. Unutmadan, günlük ve haftalık düzenlenen canlı etkinliklere katılarak nadir bulunan canavarları, eşyaları toplama şansınız oluyor.