Mobil Uygulamalar 37

Roamler Markalarla kullanıcıları bir araya getiren Roamler; kullanıcıların firmalar tarafından belirlenen farklı görevleri yerine getirerek ödüller kazanabilmelerine olanak sağlayan, güzel düşünülerek hazırlanmış bir uygulama. Farklı mekanları ziyaret ede

Roamler

Markalarla kullanıcıları bir araya getiren Roamler; kullanıcıların firmalar tarafından belirlenen farklı görevleri yerine getirerek ödüller kazanabilmelerine olanak sağlayan, güzel düşünülerek hazırlanmış bir uygulama. Farklı mekanları ziyaret ederek, bu mekanlarda çektiğiniz fotoğrafları paylaşmak gibi görevlerin sizleri beklediği uygulama sayesinde oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Cloudship

Sürekli olarak küçük notlar almanız ve aldığınız bu notları farklı kategori başlıkları altında sınıflandırarak kendinize bir görev yönetim planı yaratmak için basit bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız, Cloudship tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılamanıza olanak sağlayacak basit bir uygulama olarak sizleri bekliyor. Uygulama içerisinde yer alan hatırlatma seçeneği ve o an yaptığınız görevler için ne kadar süre harcadığınızı takip edebileceğiniz zaman takibi özelliği de dikkat çekiyor.

AllCast

Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız üzerinde yer alan medya dosyalarını, televizyonunuzun devasa ekranı üzerinde görüntülemek veya oynatmak istemez miydiniz? Eğer cevabınız evetse, ihtiyacınız olan tek şey AllCast uygulaması. Samsung, Panasonic ve Sony akıllı televizyonlar, ayrıca Xbox 360 ve Xbox One oyun konsollarıyla uyumlu şekilde çalışan uygulama yardımıyla akıllı telefonunuzun ekranını akıllı televizyonunuzun ekranı üzerine kolayca aktarabilirsiniz.

Tutanota

Kişisel güvenliğine önem veren kullanıcılar için geliştirilen güvenlik ve gizlilik uygulamalarından bir tanesi olan Tutanota ile sizler de göndermek istediğiniz e-postaları otomatik olarak şifreleyebilirsiniz. Bu sayede siz ve şifreyi bilen kişiler dışında hiç kimse göndermiş olduğunuz e-postalara erişim sağlayamaz. Özellikle herkesin ortak olarak kullanabildiği kablosuz ağları kullanarak göndereceğiniz e-postaların bu ağa erişimi olan kişiler tarafından ele geçirilebileceği düşünüldüğü zaman, Tutanota gizliliğinizi korumanız için oldukça etkili bir çözüm olacaktır.

Myspace

Zamanının popüler sosyal ağlarından olsa da günümüzde neredeyse unutulmaya yüz tuttu diyebileceğimiz servislerden bir tanesi olan MySpace, yeni mobil uygulamalarıyla birlikte tekrar gündeme gelmeye çalışıyor diyebiliriz. Özellikle profesyonel ve amatör müzisyenler arasında oldukça popüler olan MySpace ile sevdiğiniz tüm şarkıcıları ve grupları kolayca takip edebilirsiniz.

YORUMLAR