Roamler

Roamler

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 223
  • DOSYA BOYUTU 2.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Roamler

Roamler uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan firmaların verdikleri görevleri tamamlayabilir, bu esnada oldukça eğlenebilirsiniz.

Roamler uygulaması, oldukça ilginç ve yaratıcı bir konsepte sahip olan Android uygulamaları arasında yer alıyor ve hem Android telefonlar hem de tabletler üzerinde çalışabiliyor. Ücretsiz olarak sunulan ve hem eğlenceyi hem de değişik tecrübeleri bir araya getirebilen uygulamanın arayüzü de oldukça basit bir kullanıma sahip.

Uygulama temel olarak firmaların elde etmek istedikleri piyasa bilgilerinin kullanıcılar tarafından sağlanması üzerine kurgulanmış ve siz firmalara bilgi sağladıkça uygulama içerisindeki seviyeniz artış gösteriyor. Bu artış ise ilerleyen dönemlerde daha ilginç görevler ve çeşitli ufak ödüllere dönüşerek uygulamayı kullanıcı için de faydalı bir hale getiriyor.

Bu talep edilen bilgileri elde etmek için şirketler uygulamaya kendi görevlerini ekliyorlar ve bu görevleri kabul etmek yahut etmemek yine sizin elinizde. Bir görevi aldıktan sonra artık harita üzerinde istenen işi nerede ve nasıl gerçekleştirebileceğinize dair yönergeleri elde edebiliyor ve böylece hiç zorlanmıyorsunuz.

Fakat devamlı olarak harita ve konum belirleme servislerinin kullanımının telefon veya tabletinizin şarjı üzerinde negatif bir etkisi olacağını, ayrıca uygulamanın çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyduğunu da unutmamalısınız.

Şimdilik ülkemizde uygulamanın tam olarak aktif olduğunu söylemek zor fakat ilerleyen dönemlerde istenen düzeye geleceğini düşünüyorum. Eğlenceli vakit geçirmek ve ilginç şeyler yapmak isteyenlerin göz atmaktan hoşlanacağını düşünüyorum.