Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 29 Eylül - 5 Ekim

Sup Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz oldukça eğlenceli bir uygulama olan Sup sayesinde, arkadaşlarınızın o an telefonlarının kameralarıyla görüntüledikleri her şeyi anlık olarak görebilme şansına sahips

Sup

Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz oldukça eğlenceli bir uygulama olan Sup sayesinde, arkadaşlarınızın o an telefonlarının kameralarıyla görüntüledikleri her şeyi anlık olarak görebilme şansına sahipsiniz. Hatta arkadaşlarınıza anlık olarak komutlar göndererek kameralarını sağa sola çevirmelerini, ileri geri gitmelerini veya doğrudan selfie olarak kendilerini göstermelerini isteyebilirsiniz.

Watch Over Me

Kişisel bir güvenlik uygulaması olarak adlandırabileceğimiz Watch Over Me uygulaması sayesinde, sürekli olarak konumunuzu istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Bu sayede başınıza herhangi bir şey gelmesi durumunda, belirlemiş olduğunuz kişiler sizin en son nerede olduğunuzu bilebilirler. Ayrıca herhangi bir tehlike anında sadece telefonunuzu sallayarak, telefonunuzun kamerasının yaşadığınız anı kaydetmesini ve yine belirlediğiniz kişilere Facebook ve mail yoluyla ulaştırmasını sağlayabilirsiniz.

Disney Photo Finish

Eğer Disney karakterlerini seviyorsanız ve onlarla aynı fotoğraf karesinde olmak ilginizi çekiyorsa, Android ve iOS platformları üzerinde yayınlanan bir uygulama olan Disney Photo Finish'e bayılacağınıza eminim.  Özellikle çocuklarını oyalamak isteyen ebeveynlerin işine çok yarayacağını düşündüğüm uygulama ile çocuklarınızın Disney karakterleriyle fotoğraflarını süslerken oyalanmalarını sağlayabilirsiniz.

On

Farklı sosyal ağlar üzerinde yer alan güzel özellikleri bir araya toplayan bir arkadaşlık uygulaması olan On üzerinde kendinize bir profil oluşturarak, çevrenizde yer alan yeni insanlarla tanışma şansını yakalayabilirsiniz. Diğer kullanıcılara ait fotoğrafları beğenebilir, yorum yazabilir ve doğrudan kişilere özel mesaj atarak sohbet edebilirsiniz. Oldukça şık ve sade bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı da gerçekten çok kolay.

Voscreen

Kolay ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmeyi hedefleyen kullanıcılar için geliştirilen bir platform olan Voscreen'in iOS uygulaması sayesinde, mobil rahatlığında İngilizce öğrenebilirsiniz. Doğrudan görerek öğrenmeye odaklanan servis, farklı videolar üzerinde yer alan konuşmaları kolaydan başlayarak zora doğru sizlere sunuyor ve konuşulanları gerçekten anlayıp anlamadığınızı kontrol ediyor. Sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirebileceğiniz ve İngilizce bilginizi çok daha ileri seviyeye taşıyabileceğiniz Voscreen'i mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR