On

On

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 111
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici On.com

On uygulaması ile Android mobil cihazlarınızı kullanarak çevrenizdeki kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz.

On uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahibi olup da çevrelerinde bulunan insanlarla yeni arkadaşlıklar kurmak isteyenlerin deneyebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve hem kolay kullanılır arayüzü hem de işlevsel yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Uygulamanın sahip olduğu özellikler pek çok sosyal ağın birleşimi şeklinde olduğu için tüm kullanıcılara hitap ettiğini söyleyebilirim. Profilinizi oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken bulunduğunuz konumun çevresindeki online kullanıcılara göz atmak ve onlar da isterse iletişime geçmek.

Uygulamada profilinizi oluşturduktan sonra diğer kullanıcılarla etkileşime geçebiliyor ve onların fotoğraflarını beğenebiliyor, yorum atabiliyor yahut özel mesajlar gönderebiliyorsunuz. Bu işlemler için elbette aktif bir internet bağlantısı gerektiğini belirtmeye gerek yok.

Fotoğraflarınızı paylaşmadan önce üzerlerine yazılar yazabilme, dekorasyonlar ekleme ve filtreler uygulama seçeneklerinin olması diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarına ihtiyaç duymadan en iyi görünümü elde edebilmenizi sağlıyor. Dilerseniz uygulamada bulunan fotoğraflarınızı Facebook hesabınız üzerinden de paylaşabiliyorsunuz.

Çalışması sırasında herhangi bir sorun ya da performans sıkıntısı bulunmayan uygulama kullanıcı gizliliğine de önem veriyor ve bu durum gizlilik politikasında belirtiliyor. Eğer son zamanlarda diğer arkadaşlık uygulamalarından sıkıldıysanız göz atabileceğiniz alternatifler arasında olduğuna inanıyorum.