Watch Over Me

Watch Over Me

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 81
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SECQME SDN BHD

Android için hazırlanan Watch Over Me uygulamasıyla kolayca tehlikeli anlarda dostlarınıza son konumunuzu gönderebiliyorsunuz.

Zaman zaman çeşitli seyahatlere çıktığımızda ya da çocuklarımızı okula gönderdiğimizde güvenlik sorunlarıyla karşılaşabiliyor, yakınlarımızın merak etmesine neden olabiliyoruz. Ayrıca her zaman başımıza gelenleri yakınlarımıza haber verme fırsatımız olmadığından Android kullanıcıları için hazırlanan Watch Over Me uygulaması hoşunuza gidecektir.

Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ve devamlı olarak bulunduğunuz konumu takip ederek dostlarınızın bu konumu görmelerini sağlayabiliyor. Belli bir yolculuğa çıktığınızda, belirlenen check-in noktalarında check-in yapmazsanız hemen dostlarınıza ve yakınlarınıza son koordinatlarınızı vererek başınıza bir şey gelmesi halinde herkesin haberdar olmasını sağlıyor.

Ücretsiz sürümde bildirimler Facebook ve e-posta üzerinden bildiriliyor ancak uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak SMS ile bildirim özelliğini de aktifleştirebilirsiniz. Aynı zamanda belli şehirlerin tehlikeli bölgelerine giriş yaptığınızda sizi bilgilendirdiği için daha dikkatli olabiliyorsunuz. Eğer kendiniz çeşitli suçlara denk gelirseniz bunu da uygulama üzerinden diğer kullanıcılarla paylaşabiliyorsunuz.

Acil bir durumda telefonunuzu kullanma şansınız olmadığını dikkate alırsak, direkt onu sallayarak açabileceğiniz kamera kaydı ile suç anını hemen kayıt altına alma şansınız da var. Bilhassa çocuk sahibi olanların onların güvenlikleri konusunda emin olmak için mutlaka cihazlarında bulundurmaları gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.