Sup

Sup

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 145
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Sup uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan dostlarınıza anlık video yayınları gerçekleştirebilirsiniz.

Uyarı: Geliştirici firma kapandığı için uygulama mağazadan kaldırılmıştır. Alternatif uygulamalar bulabilmek için iletişim uygulamaları kategorimize tıklayarak göz atabilirsiniz.

Sup uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz oldukça ilginç uygulamalar arasında yer alıyor ve arkadaşlarınıza "Sup" talepleri göndermekte kullanılıyor. Sup konusunu az sonra açıklayacağız ancak uygulamanın ücretsiz olmasının yanında kolay kullanılır yapısının da dikkatlerimizi çektiğini belirtmek gerek.

Uygulamayı kullanırken, karşı tarafta da yüklü olması durumunda talep gönderdiğinizde, o kişiden kamerasını açmasını talep etmiş oluyorsunuz ve bu talep Sup olarak adlandırılıyor. 10 saniye boyunca kamerasını açarak size yayın yapan kişinin o sırada neler yaptığını görebiliyorsunuz. Böylece egzotik yerleri ziyaret eden dostlarınızın o an nerelerde nasıl bir halde olduğunu kameranın gözünden görebiliyorsunuz.

Fakat uygulamanın oldukça dikkat çeken bir yanı daha var. Kamerasını açan kişinin ileri veya geri gitmesini, sağa veya sola dönmesini ekrana dokunarak talep edebiliyorsunuz. Böylece tam olarak istediğiniz görüntüleri almak da mümkün hale geliyor. Arkadaşınızın selfie çekmesini talep etmek için yerleştirilmiş bir buton da izleme ekranı üzerinde oluyor.

Tabii ki kullanım sırasında Wi-Fi ya da 3G bağlantınızın aktif ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor olması gerekiyor. Lakin devamlı video transferinin 3G bağlantı kotasında sorunlar yaratabileceğini de unutmamalısınız. Son zamanlarda karşılaştığımız en enteresan uygulamalardan birisi olarak göz atmayı unutmayın.