Disney Photo Finish

Disney Photo Finish

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 157
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Disney

Disney Photo Finish uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda kolayca fotoğraflarınıza Disney karakterlerini ekleyebiliyorsunuz.

Disney Photo Finish uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin fotoğraflarını Disney karakterleri ile zenginleştirmek ve onları daha eğlenceli hale getirmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalardan birisi ve hem kolay kullanımı hem de bol seçenekleri ile çocuk sahibi olanların onları oyalamak için kullanabilecekleri iyi alternatiflerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

Uygulamada hem fotoğraf çekerek karakterleri ekleyebiliyor, hem de galerinizde hali hazırda bulunan fotoğrafları kullanabiliyorsunuz. 150'den fazla ücretsiz karaktere ek olarak satın alma seçenekleri sayesinde daha fazlasına da erişebilirsiniz.

Fotoğraflarınıza karakterleri eklerken uygun bir şekilde oturtamıyorsanız karakterlerin boyutlarını değiştirme ya da döndürme gibi opsiyonlara da sahipsiniz. Bu sayede fotoğraftaki halinize en uygun şekilde Disney karakter yerleşimlerini tamamlayabiliyorsunuz.

Tüm yerleştirme işlemleri tamamlandıktan sonra fotoğrafınıza çerçeveler ve ek fotoğraf filtreleri eklemeniz de mümkün olduğu için daha farklı bir görünüm elde etmek de bir o kadar kolay. Uygulamanın ciddi fotoğraf düzenleme uygulamalarının aksine biraz daha eğlenceye yönelik hazırlanmış olması nedeniyle kullanırken profesyonel düzenleme araçlarının kalitesini beklememek gerektiğini de belirtmek gerek.

Eğer eğlenceli fotoğraflar yaratmak isterseniz kesinlikle göz atmadan geçmeyin.