Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar Bölüm 23

PhotoDirector Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde yer alan tüm fotoğraflarınızı kolayca düzenlemenize olanak sağlayacak, ücretsiz bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız PhotoDirector'u mutlaka denemenizi öneririz. Neredeyse tüm

PhotoDirector

Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde yer alan tüm fotoğraflarınızı kolayca düzenlemenize olanak sağlayacak, ücretsiz bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız PhotoDirector'u mutlaka denemenizi öneririz. Neredeyse tüm gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarını sizlere sunan uygulama, bunun dışında filtre ekleme, yüksek kaliteli fotoğraf kaydetme, fotoğraflar üzerinden nesne silme ve portre fotoğrafları üzerinde rötuş gibi özellikleri de kullanıcılarıyla buluşturuyor.

comiXchat

Sıradan mesajlaşma uygulamalarından sıkıldıysanız ve arkadaşlarınızla iletişim kurmak için eğlenceli bir mesajlaşma uygulaması arıyorsanız comiXchat tam size göre bir uygulama. Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz comiXchat ile kendi seçeceğiniz karakterlerin yer aldığı karikatürler ve üzerlerinde yer alan konuşma balonları yardımıyla arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Sonrasında isterseniz konuşmaları sosyal ağlar üzerinden diğer arkadaşlarınızla paylaşabilir veya telefonunuzda saklayabilirsiniz.

Livestream

Kendi canlı yayınlarınızı yapabileceğiniz ve diğer kullanıcılar tarafından yapılan canlı yayınları kolayca takip edebileceğiniz bir mobil uygulama olan Livestream ile sizleri oldukça eğlenceli dakikalar bekliyor. Farklı kategoriler altında yer alan yayınları izleyerek kendinizi geliştirebileceğiniz ve yayın sahipleriyle doğrudan etkileşime geçebileceğiniz uygulama üzerinde sizler de sizi takip eden kişilere bilgilerinizi aktarabilirsiniz.

Mobil Kaza Tutanağı

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından hazırlanan resmi bir uygulama olan Mobil Kaza Tutanağı sayesinde, araba kazaları sonrasında doldurmak zorunda kaldığınız tutanakları bir kenara bırakarak, ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri mobil rahatlığında yapabilirsiniz. Uygulama üzerine sadece TC Kimlik numaranızı girerek birçok bilgiye kolayca ulaşabilir, GPS sayesinde kaza yaptığınız konumun bilgilerini alabilir veya telefonunuzla kaza sonrasında fotoğrafları çekerek durumu doğrudan sigorta şirketinize bildirebilirsiniz. Tüm sürücülerin mobil cihazları üzerinde mutlaka bulundurmaları gereken bir uygulama olan Mobil Kaza Tutanağı'nı akıllı telefonunuz üzerinde bulundurmanızda fayda var.

Calm

Daha önce hiç meditasyon yapmayı denediniz mi? veya meditasyonun nasıl yapıldığı hakkında bir fikriniz var mı? Eğer cevabınız hayırsa merak etmeyin çünkü bu noktada yardımınıza Calm adlı mobil uygulama yetişiyor. Sizlere yedi basit adımda meditasyon hakkında bilgi veren uygulama, sahip olduğunuz zamana göre uygulayabileceğiniz meditasyon tekniklerini de sizlere sunuyor. Akıllı telefonlarınız üzerindeki gizli mabediniz olacak olan Calm'ı deneyerek meditasyon yapmanın inceliklerini öğrenerek zihninizi boşaltabilir ve rahatlayabilirsiniz.

YORUMLAR