Calm

Calm

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 138
  • DOSYA BOYUTU 82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Calm.com

Calm uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak kolayca meditasyon yapabilirsiniz.

Calm uygulaması, günlük hayatın zorluklarından ve streslerinden uzaklaşmak isteyen kullanıcıların göz atmaları gereken uygulamalar arasında yer alıyor ve Android işletim sistemli cihazlarda kolayca kullanılabiliyor. Uygulamanın ücretsiz oılarak sunulması ve çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olması sayesinde hiç zorlanmadan meditasyon yapmaya başlayabilir ve hem fiziken hem de zihnen rahatlayabilirsiniz.

Uygulama sakinleşmeniz ve başarılı bir meditasyon yapabilmeniz için gerekli tüm adımları içerisinde barındırıyor. Böylece daha önce hiç meditasyon yapmamış olsanız bile zorlanmadan yapmanız gerekenleri öğrenebiliyorsunuz. Tüm meditasyon adımları müzikler ve rahatlatıcı arkaplanlarla desteklendikleri için kendinizi daha kolay bir şekilde havaya sokabiliyorsunuz.

Her ne kadar uygulamanın iOS sürümünde uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde daha gelişmiş meditasyonlara erişmek mümkün olsa da, maalesef Android sürümünde bu seçeneğe yer verilmemiş. Ancak iki dakikanız da olsa yarım saatiniz de olsa size uygun meditasyon yöntemini önerebildiği için tüm temel özelliklerinin yeterli olacağına inanıyorum.

Sık sık rahatlama ihtiyacı hisseden ve kendini stres altında hisseden Android kullanıcılarının denemeleri gereken ücretsiz seçeneklerden birisi olması nedeniyle uygulamaya göz atmayı unutmamanızı öneriyorum.