comiXchat

comiXchat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 105
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nubis Technology

comiXchat uygulamasını kullanarak Android mobil cihazlarınızda hemen karikatür ve konuşma balonları ile sohbet edebilirsiniz.

comiXchat uygulaması, Android mobil cihaz sahiplerinin kolayca karikatürler hazırlayabilmeleri ve bu karikatürlere konuşma balonları ekleyerek arkadaşlarıyla sohbet edebilmeleri için sunulan ücretsiz bir uygulama. Oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip olan ve içerisinde kullanabileceğiniz onlarca farklı avatar barındıran uygulama, bu sayede karikatürlerinizde kullanmak istediğiniz karakterleri kolayca belirleyebilmenize olanak tanıyor.

Uygulamaya eklenen karakterler profesyoneller tarafından hazırlanmışlar ve böylece her kullanıcının ihtiyacına yönelik olduklarını söylemek mümkün. Hangi karakterleri kullanacağınızı belirledikten sonra tek yapmanız gereken karakterlerin tepesinde bulunan konuşma balonlarını doldurmak ve böylece basit siyah beyaz karikatürünüzü tamamlamak.

Uygulamanın oldukça verimli ve hızlı bir şekilde çalışması sayesinde karikatürlerinizi oluştururken herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum. Her ne kadar arkaplanda yer alan mekanı değiştirme şansınız olmasa da, uygulamanın konuşma balonları temelinde ilerlemesi nedeniyle bu affedilebilir bir kusur denilebilir.

Karikatürler ve dostlarınızla sohbetler tamamlandıktan sonra dilerseniz cihazınızn galerisine kaydedebiliyor, dilerseniz de sosyal ağ hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Eğer son zamanlarda ilginç bir uygulamaya denk gelmediğinizi düşünüyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.