Mobil Kaza Tutanağı

Mobil Kaza Tutanağı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,685
  • DOSYA BOYUTU 23.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi

Mobil Kaza Tutanağı uygulaması ile Android cihazlarınızdan kolayca kaza tespit tutanaklarını doldurabilirsiniz.

Mobil Kaza Tutanağı uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarından kolayca kaza tespit tutanaklarını tutabilecekleri resmi uygulamalar arasında yer alıyor. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından hazırlanmış olan uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ve kaza anında kağıt üstündeki tutanakları onlara ihtiyaç duymadan doldurabilmenize yarıyor.

Zira trafik kazaları gerçekleştiğinde araçları olduğu yerde tutmak ve kağıtları doldurmak uzun bir süre alabiliyor. Bu süre zarfında diğer sürücüler çileden çıkabiliyorlar ve işler daha da zor hale geliyor. Uygulama içerisine TC kimlik numaralarınızı yazdığınızda tüm gereken bilgiler otomatik olarak geliyorlar ve ayrıca uygulama kazanın nerede gerçekleştiğini otomatik olarak bulabiliyor. Böylece pek çok gereksiz işlemi hemen sonlandırabiliyorsunuz.

Tutanaklar tamamlandıktan sonra direkt olarak sigorta şirketlerine bildiriliyorlar ve böylece gönderme gibi işlemlerle de uğraşmıyorsunuz. Kazanın fotoğraflarını da uygulamaya ekleyebildiğiniz için tüm detaylar sorunsuzca tutanakta yer alacaklardır.

Çalışırken internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulama, gerekli veri transferlerini ve konum belirlemeyi hemen gerçekleştirebiliyor. Zaman zaman kesintiler meydana gelse de uygulamanın ilerleyen sürümlerinde bu sorunlar ortadan kalkacaklardır.

Eğer başınıza bir trafik kazası gelmesi halinde hemen tutanak tutmak ve yolunuza devam etmek isterseniz uygulamayı cihazlarınızda bulundurmayı unutmayın.