Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar Bölüm 28

Swig Farklı içecekler keşfetmeyi seviyorsanız, Android ve iOS platformları üzerinde mobil kullanıcılarla buluşan bir sosyal ağ olan Swing tam size göre bir uygulama. Diğer kullanıcıların farklı mekanlar ve içecekleri hakkında paylaştıkları görselleri ve y

Swig

Farklı içecekler keşfetmeyi seviyorsanız, Android ve iOS platformları üzerinde mobil kullanıcılarla buluşan bir sosyal ağ olan Swing tam size göre bir uygulama. Diğer kullanıcıların farklı mekanlar ve içecekleri hakkında paylaştıkları görselleri ve yorumları bulabileceğiniz uygulama üzerinde, sizler de kendi deneyimlerinizi kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Futbolist

Türkiye'den ve dünyadan tüm futbol haberlerine hızlı bir şekilde ulaşarak futbol gündemini her daim yakından takip etmek istiyorsanız, mobil cihazlarınız üzerinde mutlaka yer vermeniz gereken uygulamalardan bir tanesi olan Futbolist; her gün güncellenen içerikleriyle futbolseverleri en güncel futbol haberleriyle buluşturuyor. Futbolun nabzını tutmak için tek ihtiyacınız olan Futbolist.

Yummly

Yemek yapmayı seviyorsanız ve yeni yemek tariflerine ulaşabileceğiniz bir kaynak arıyorsanız, Android ve iOS platformları üzerinde ulaşabileceğiniz bir uygulama olan Yummly'i mutlaka denemelisiniz. Popüler yemek tarifi siteleri üzerinde yer alan binlerce tarifi sizlerle buluşturan Yummly, aynı zamanda içerisinde yer alan filtreleme seçenekleri ve kategoriler yardımıyla ihtiyacınız olan tüm tariflere kolayca ulaşmanıza olanak sağlıyor.

Truedialer

Android ve Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonlar üzerinde yer alan kişi listesi ve arama menüsünden sıkılan kullanıcılar için alternatif bir çözüm sunan Truedialer, sahip olduğu gelişmiş özellikler ve sade tasarımı sayesinde oldukça etikli bir kullanımı da beraberinde getiriyor.

Clipper

Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz etkili bir pano uygulaması olan Clipper yardımıyla, farklı web siteleri veya dökümanlar üzerinde yer alan yazıların istediğiniz bölümünü kolayca panoya kopyalayarak, Clipper üzerinde saklayabilirsiniz. Daha sonra bu içeriklere tekrar ihtiyaç duymanız durumunda Clipper'ı tekrar açarak, içeriklerinizi tekrar panoya kopyalayabilir ve istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

YORUMLAR