Yummly

Yummly

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40
  • DOSYA BOYUTU 36.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yummly

Yummly uygulaması sayesinde Android mobil cihazlarınızda kolayca binlerce yemek tarifine erişebilirsiniz.

Yummly uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak yemek tariflerine kolayca ulaşabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve içerisindeki onlarca farklı filtreleme ve listeleme seçeneği ile tam olarak aradığınız tarife ulaşmanıza yardımcı oluyor. Her ne kadar uygulama sadece İngilizce olarak sunulsa da, bilhassa yabancı mutfaklara ilgisi olan kullanıcıların beğeneceklerine inanıyorum.

Kolay kullanılır ve seçeneklerin anlaşılır olduğu bir arayüzle bizlere sunulan uygulama, pek çok farklı yemek tarifi sitesinden faydalanıyor ve böylece oldukça geniş bir yemek tarifi veritabanını kullandığını söyleyebilirim. Varolan yemek tarifleri hem ülke mutfaklarına, hem özel günlere hem de diğer kriterlere göre filtrelendikleri için Yummly uygulamasını kullanırken oldukça geniş listeleme fırsatlarına erişebilmeniz mümkün hale geliyor.

Bir süre sonra sizin kullanım alışkanlıklarınızı ve diyet tercihlerinizi de anlayan uygulama, böylelikle kendi beslenme rejiminize uygun tarifleri ilk sırada getiriyor. Yağsız, karbonhidratsız veya belirli malzemelerin olmadığı tarifler arıyorsanız uygulama içerisindeki bu seçenekler kesinlikle işinizi görecektir. Ancak Türkçe dilinin olmaması sebebiyle en azından temel düzeyde İngilizce bilginiz olması tarifleri anlamak açısından kolaylık sağlayacaktır.

Mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz yeni ve kaliteli bir yemek tarifi uygulaması arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.