Swig

Swig

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shindig Labs, LLC

Swig uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan nerede hangi içeceğin sunulduğunu görebilir, yeni tatlar keşfedebilirsiniz.

Swig uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir içecek keşfetme uygulaması diyebilirim. Hem kolay kullanılır yapısı, hem bol seçenekleri hem de bir sosyal ağa sahip olması sayesinde içecek meraklılarının tüm ihtiyaçlarını gidermekte yeterli olacağına inanıyorum.

Uygulama içerisinde dünyanın her yanından farklı içecekleri keşfetmek ve daha sonra bunları tadabileceğiniz mekanları bulmak mümkün. Ayrıca kendi profilinize de sahip olduğunuz için, içeceklere dair fotoğraf ve videolarınızı paylaşabilir, eleştirilerinizi belirtebilir, takip edilebilirsiniz. Sizin gibi pek çok kişi de aynı şeyleri yapacağı için bir süre sonra her türlü içeceğe hakim olmak oldukça kolay bir hale geliyor.

Uygulamanın etiket yani hashtag sistemine sahip olması sayesinde belirli konulara dair paylaşımlara göz atmak ve kendi paylaşımlarınızı yapmak da daha kolay hale geliyor. Eğer bir içeceğin hangi mekanlarda sunulduğunu öğrenmek istiyorsanız haritanın üzerinde o içeceğin sunulduğu yerleri görebiliyorsunuz.

Elbette başkalarını takip etmek, takip edilmek, paylaşımları beğenmek, yorum yazmak ve yeniden paylaşmak gibi bir sosyal ağa uygun tüm seçenekler de yine uygulama içerisinde mevcut. Swig uygulamasını içeceklere merağı olan ve yeni şeyler keşfetmekten hoşlananlar için güvenle önerebilirim.

Çalışması esnasında internet bağlantınızın aktif halde olması gerektiğini unutmamalısınız.