Truedialer

Truedialer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 478
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici True Software Scandinavia AB

Truedialer uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda kişi rehberinizi yönetebilir ve çağrılar yapabilirsiniz.

Truedialer uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullandığınız varsayılan çağrı ve rehber uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olarak hazırlanmış ve hem kolay kullanımı hem de ilgi çekici işlevleri ve görünümü ile tercih edebileceklerinizden birisi. Eğer varsayılan çağrı yapma ve kişiler uygulamalarından sıkıldıysanız kesinlikle göz atmanız gerektiğini söyleyebilirim.

Uygulamayı kullanırken hem rehberinizde bulunan kişilerle olan etkileşiminize dair kolayca anlaşılabilen bir tarihçeye ulaşabiliyor, hem de dilerseniz çeşitli iletişim bilgisi değişikliklerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Sunulan bilgiler arasında telefon numaralarının yanında e-posta adresleri, SMS'ler, sosyal ağ profilleri gibi o kişiye dair açıklayıcı onlarca farklı veri yer alıyor.

Kişilere dair gerçekleştirdiğiniz işlemleri onları sağa veya sola ittirerek hemen gerçekleştirebiliyor, böylece butonlara basmakla uğraşmadan en kısa yoldan tüm operasyonları tamamlayabiliyorsunuz. Truecaller ile olan uyumluluğu sayesinde bir numarayı aradığınızda Truecaller'ın geniş veritabanından faydalanabiliyor, aradığınız numaranın kime ait olduğunu görebiliyorsunuz. Tabii ki daha sonra bulunan kişiyi rehberinize ekleyerek bir daha kaybetmemek de mümkün hale geliyor.

Rehberiniz içerisinde numaraya göre veya kişi ismine göre arama yapmak mümkün olduğu için normal rehber uygulamasından daha hızlı sonuçlar verdiğini de söyleyebilirim. Genellikle varsayılan rehber uygulamaları kişi adının direkt girilmesi gerekliliğini barındırıyorlar ancak Truedialer'da ismin bir kısmını bile yazmanız yeterli oluyor.

Eğer yeni ve alternatif bir rehber yahut çağrı uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmeyin.