Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ inceleme - Note Serisi Çağ Atladı!

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus inceleme videosunda yepyeni Galaxy Note akıllı telefonları tüm detaylarıyla inceliyoruz.

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus inceleme videosunda yepyeni Galaxy Note akıllı telefonları tüm detaylarıyla inceliyoruz. Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus üzerinde düşünülmüş ve tüm detaylarıyla planlanmış iki ayrı akıllı telefon olmuş.

Samsung Galaxy Note 10+ (Plus) Teknik Özellikleri

 

Aura Glow, Aura White, Aura Blue ve Aura Black renkleriyle bizleri karşılayan Samsung Galaxy Note 10 Plus modeli, 6.8 inç HDR+ Sinematik Sonsuz Ekranıyla kendisine hayran bıraktırıyor. 45 watt hızlı şarj destekleyen 4300 mAh bataryadan güç alan Note 10+, TOF 3D teknolojisini destekleyen üçlü kamera ile geliyor. Geniş açılı kamera 12MP ve f/1.5-1.8-2.4, Dual Pixel PDAF, OIS’e sahip; ultra geniş açılı kamera 16MP ve f/2.2 değerine sahip; telefoto kamera 12MP ve f/2.1, AF, OIS ve 2x optik yakınlaştırmaya sahip. TOF 3D kamera sayesinde videolarda arka plan çok başarılı bir şekilde bulanıklaştırılabiliyor, siyah-beyaz ve farklı renkler uygulanabiliyor. Önceki modellerde yazılımsal olarak yapılan bu düzenleme artık donanım tarafından gerçekleştirildiğinden çok daha başarılı sonuçlar alınabiliyor. Kamera uygulamasına yeni eklenen modlar (portre video gibi) ve süper sabitleme dışında dikkat çeken bir detay da videolarda sese odaklama yapabilmesi. 3 mikrofon bulunduran telefonda video çekerken duyulmasını çok daha istediğiniz sese odaklama yapabiliyorsunuz. 12GB RAM, 1TB’a kadar dahili depolama alanı ve 7 nanometrelik işlemcisiyle (Qualcomm Snapdragon 855 Plus / Exynos 9825) ile oldukça güçlü bir Android telefon olduğunu gösteren Galaxy Note 10 Plus, ultrasonic parmak izi okuyucu, ters şarj gibi S10 modellerinin özelliklerini de taşıyor. Bu arada Samsung uygulamaları da güncellendi. Örneğin; Artık Samsung Note uygulamasında aldığınız bir notu Word, PDF gibi farklı formatlarda dışa aktarıp paylaşabiliyorsunuz. Samsung DeX artık bilgisayarda ayrı bir uygulama olarak çalışıyor. Hem Windows hem de Mac ile uyumlu olan yeni Samsung DeX, bilgisayarla telefonunuz arasında dosya aktarımı vs. için pratik kullanım sunarken, Windows 10 Telefonunuz (Your Phone) uygulaması ile dosya aktarımı, mesajlaşma gibi sıklıkla yapılan işlemler cihazlar arasında daha kolay hale geliyor. Yeni Samsung Video uygulaması da oldukça gelişmiş ve yine Adobe Rush üzerinden düzenleme mevcut. Samsung PlayGalaxy Link uygulaması, bilgisayar oyunlarınızı Galaxy Note 10 telefonunuza yansıtıp dilediğiniz yerden oynama keyfi yaşatıyor.

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ (Plus) Türkiye Fiyatı

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ (Plus) Türkiye fiyatları belli oldu. Yapılan resmi açıklamalara göre, Galaxy Note 10'un 8GB RAM ve 256GB dahili depolama alanı sunan modeli, ülkemizde 9.899 TL fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek. Ailesinin büyük abisi Galaxy Note 10+'ın başlangıç fiyatı ise 11.339 TL olacak.

Samsung Galaxy Note 10 + kutu açılımı videosunu buradaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. 

Samsung Galaxy S10+ inceleme - Piyasayı Değiştirecek Telefon!
İnceleme

Samsung Galaxy S10+ inceleme - Piyasayı Değiştirecek Telefon!

Samsung S10 Plus inceleme videosunda, S10 plus’ın tüm detaylarına yakından bakıyoruz. Bu videoda Samsung Galaxy S10+’ın teknik detayları, kamerası ve performans testleri yanı sıra yepyeni ekranına yakından bakıyoruz.

Samsung Galaxy S10e ve iPhone XS Karşılaştırma! - Şampiyon Kim?
İnceleme

Samsung Galaxy S10e ve iPhone XS Karşılaştırma! - Şampiyon Kim?

Samsung Galaxy S10e ve iPhone XS karşılaştırma videosunda, Samsung Galaxy S10e ile iPhone XS modelini tüm detaylarıyla inceliyoruz.

Samsung Galaxy A80 İnceleme - Başınızı Döndüren Telefonu İnceledik!
MOBİL

Samsung Galaxy A80 İnceleme - Başınızı Döndüren Telefonu İnceledik!

Samsung Galaxy A80 inceleme videosunda Samsung'un A serisinin en üst düzey cihazını tüm detaylarıyla sizlere anlatıyoruz.

YORUMLAR