Stranger Things: 3. Sezon Resmi Fragmanı - Netflix (Yayın Tarihi Belli Oldu!)

Netflix Türkiye, Stranger Things: 3. sezon resmi fragmanını yayınladı. Dizinin yayın tarihi de belli oldu.

Netflix, Stranger Things: 3. sezon resmi fragmanını yayınladı! Platformun en çok izlenen dizilerinden Stranger Things’in 3. sezon fragmanının yayınlamasıyla birlikte dizinin yayın tarihi de belli oldu. Stranger Things 3. sezonu, dünya ile aynı anda; 4 Temmuz’da Türkiye’deki izleyicileriyle buluşacak.

Netflix’in beğenilen dizilerinden Stranger Things’in 3. sezonu nihayet başlıyor. Netflix Türkiye, 3. sezonu merakla beklenen orijinal yapım için sosyal medya platformlarından "Bir yaz mevsimi, her şeyi değiştirebilir." kısa açıklamasıyla birlikte resmi fragmanı Türkçe altyazılı olarak paylaştı.

Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard’ın başrollerini paylaştığı gençlik - gerilim dizisinin 3. sezonunda okullar kapanıyor, havuz sezonu açılıyor. Hawkins kasabasında yaşanan gizemli maceraları izlemeye devam edeceğiz. Stranger Things 3. sezonu için dizinin yapımcısı Ross Duffer: "Hem en eğlenceli hem de en iğrenç sezonumuz olacak. John Carpenter’ın The Thing’inden esinlendik. Cronenberg’ten esinlendik. Biraz George Romero hissi de olacak. Yeni sezonda, önceki sezonlarda yeterince hürmet edemediğimiz korku filmleri ve korku ustaları var." yorumunu yapmıştı.

Netflix'ten Bear Grylls’li Yeni İnteraktif Program: You vs. Wild
İNTERNET

Netflix'ten Bear Grylls’li Yeni İnteraktif Program: You vs. Wild

Black Mirror: Bandersnatch filminin başarısından sonra ‘kendi maceranı kendin seç’ formatındaki içeriklere olan yatırımlarını iki katına çıkaran Netflix, Bear Grylls’li yeni interaktif programı You vs.

Hakan: Muhafız’ın İkinci Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu
İNTERNET

Hakan: Muhafız’ın İkinci Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Dijital yayın devi Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi Hakan: Muhafız, 26 Nisan’da yayınlanacak ikinci sezonuyla maceraya kaldığı yerden devam edecek.

Netflix, 2019 Yılında 90 Film Çekmeyi Hedefliyor
İNTERNET

Netflix, 2019 Yılında 90 Film Çekmeyi Hedefliyor

Dünyanın en büyük dijital yayın platformu olan Netflix, 2019 yılındaki hedefini açıkladı. Şirket, önümüzdeki yıl bütçesi 20 ila 200 milyon dolar arasında değişen tam 90 film çekecek.

YORUMLAR