Teknoloji Gündemi Bölüm 3

Haftanın Öne Çıkan Haberleri: Reklamsız YouTube için Abonelik Sistemi Geliyor Mu? Candy Crush Oyun İçi Satışları 2014 Yılında 1 Milyar Doları Geçti Windows 10 Biyometrik Güvenlik Sistemleri Kullanacak Haftanın Öne Çıkan Mobil Uygulamaları: AirBnB - Andro

Haftanın Öne Çıkan Haberleri:

Reklamsız YouTube için Abonelik Sistemi Geliyor Mu?

Candy Crush Oyun İçi Satışları 2014 Yılında 1 Milyar Doları Geçti

Windows 10 Biyometrik Güvenlik Sistemleri Kullanacak

Haftanın Öne Çıkan Mobil Uygulamaları:

AirBnB - Android ve iOS için Ev Bulma ve Misafirlik Uygulaması

Voxox - Android ve iOS Çok Fonksiyonlu Mesajlaşma Uygulaması

Pomelo - Android ve iOS için Fotoğraf Düzenleme ve Filtre Uygulaması

Haftanın Öne Çıkan Mobil Oyunları:

SpongeBob: Sponge on the Run - iOS ve Android için Sonsuz Koşu Oyunu

Mobil platformlarda oldukça fazla örnek barındıran sonsuz koşu türüne tanıdık bir yüz eklendi! Nickelodeon kanalından tanıdığımız SpongeBob, bu sefer de zıpır bir mobil oyunda karşımızda. Subway Surfers, Temple Run türevlerine benzerlik gösteren grafikleri ve oynanışıyla Sponge on the Run boş zamanlarınızı değerlendirmek isteyeceğiniz bir oyun olabilir. Hem SpongeBob'ın Chuck Norris versiyonunu da bu oyun sayesinde görmüş oluyoruz.

Hamlet - iOS ve Android için Platform Oyunu

Point and click tarzda macera oyunlarının mobil platforma çok yakıştığını defalarca söyledik. Ancak klasik bir konunun absürt bir tabana oturtulmasıyla ortaya çıkacak son dereceli eğlenceli olan bu oyunun ücretsiz bir şekilde sunulacağı asla aklımıza gelmezdi! Karakterleriyle, animasyonlarıyla ve ilginçliğiyle yüzünüzde tebessüm bırakacak ufak bir maceraya hazır olun; Hamlet, prensesi için yola çıkıyor!

Staying Together - iOS ve Android için Platform Oyunu

14 Şubat'a özel olarak çıkarılmış Staying Together'ın değeri, teması nedeniyle bilinmedi. Ancak biz ona bu hafta yer ayırarak oyunun, aşk teması bir yana, zekice tasarlanmış bir platform oyunu olduğunu göstermek istedik. Aynı kontrolle iki farklı karakteri ters bir şekilde kontrol ettiğiniz Staying Together'da bulmacaları ve tuzakları atlatmak için iki kere düşünmeniz gerekecek.

YORUMLAR