SpongeBob: Sponge on the Run

SpongeBob: Sponge on the Run

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 244
  • DOSYA BOYUTU 63.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nickelodeon

SpongeBob: Sponge on the Run, filminden oyuna uyarlanan eğlenceli ve oldukça popüler SpongeBob karakterini yönlendireceğiniz bir Android oyunu.

SpongeBob: Sponge on the Run, milyonlarca kişinin en sevdiği karakterlerden bir tanesi olan SpongeBob'ın Sponge out of Water filminden alıntı yapılarak hazırlanan bir sınırsız koşu oyunu. Kaliteli grafikleri ve tasarımı ile oldukjça iddialı bir şekilde uygulama marketlere giren uygulamanın tek kötü yanı ise ücretli olması. Benzer kalitede ve oldukça eğlenceli oyunları ücretsiz olarak oynayabiliyorken, SpongeBob karakteri için para ödememiz gerekiyor.

Oyunda SpongeBob'ı kontrol ederek olabildiğince çok mesafe gitmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunun hikayesine göre kaybolan bir formül aramanız gerekiyor. Bunun dışında ise oyunda SpongeBob'ın en büyük rakibi Plankton ile de kıyasıya bir yarış içerisinde geçiyor oyun.

Oyun aslında standart koşu oyunlarında yer alan özelliklerin neredeyse hepsine sahip. Koşarken önünüze çıkan engeller, zor durumlarda kurtulmanızı sağlayan ekstra güç özellikleri ve altın toplama gibi özelliklerin hepsi bu oyunda da bulunuyor.

Her yaştan kullanıcıya hitap eden Sponge on the Run'da SpongeBob'ı istediğiniz gibi giydirerek kılıktan kılığa sokabiliyorsunuz. Fakat bunu yapabilmek için yeterli miktarda altın biriktirmeniz gerekiyor. Eğer SpongeBob'ı siz yada çocuklarınız seviyorsa oyunu satın alarak Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynamanızı öneririm. Ayrıca kalitesi ile ödediğiniz ücreti de hakeden bir oyun olduğunu düşünüyorum.